• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 98

15079012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9033753 15079012 Sprawdź,jak nowocześnie może być urządzone mieszkanie w historycznej kamienicy . METROHOUSE USTKA,oferuje stylowe i nowoczesne mieszkanie na wysokim parterze w centrum Ustki. Powierzchnia użytkowa to 22 mkw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi: salon z k...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

320 000 PLN (15 238 zł/m2)

2
1
21 m2
1902
15765616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25476609 15765616 Na sprzedaż jedyny taki lokal w Ustce. Na parterze zlokalizowana jest apteka, sklep żabka, bankomat, gabinet masażu, pralnia. Większość najemców posiada podpisane umowy wynajmu na kilka lat. Piętro do zagospodarowania we własnym zakresie, istnieje mo...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

3 190 000 PLN (13 574 zł/m2)

11
-
235 m2
2013
15862855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27233270 15862855 Mieszkanie 4-pokojowe Parter Ustka, ul. Przylesie Blisko morza i lasu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m², położone na parterze czteropiętrowego bloku z 1975 roku, w spokojnej i zielonej części Ustki - na ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

499 000 PLN (8 911 zł/m2)

4
-
56 m2
1975
15700372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24190641 15700372 Prezentujemy Państwu mieszkanie w miejscowości Ustka w odległości 900 m od morza do którego prowadzi bezpieczny deptak.Mieszkanie o pow. 33 mkw znajdujące się na III p. niskiego IV p. budynku z lat 70-tych, składa się z salonu z przejściem do otwarte...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

395 000 PLN (11 970 zł/m2)

2
-
33 m2
1973
15778049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25740234 15778049 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce. Ogrzewanie miejskie, ciepła wodna miejska. Mieszkanie wyczyszczone do wszystkich mebli, do własnej aranżacji. Mieszkanie do wydania od zaraz. Spółdzielczo własnościowe...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

329 000 PLN (9 970 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15865089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27284676 15865089 TWÓJ PRYWATNY AZYL W USTCE - APARTAMENT STOKOR VIP Z OGRODEM Szukasz idealnego balansu między nadmorskim klimatem a nowoczesnym komfortem? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę w najbardziej pożądanej części Ustki. To nie jest z...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (8 844 zł/m2)

4
-
96 m2
2024
15863552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27251167 15863552 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam osobno domki za 350.000zł lub cały ośrodek www.domkiklif.pl On jest idealnie położony w cichej nadmorskiej miejscowości Dębina ,gmina Ustka 2km przed Rowy. 8 domków z pełnym wyposażeniem. Ośrodek ...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

2 700 000 PLN (3 068 zł/m2)

4
-
880 m2
-
15860727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27183913 15860727 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w atrakcyjnej części nadmorskiej miejscowości Ustka, przy ul. 11 Listopada. Nieruchomość znajduje się zaledwie ok. 1 km od plaży, co czyni ją doskonałą propozycją zarówno do...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 190 000 PLN (7 727 zł/m2)

7
-
154 m2
1996
15684988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23911268 15684988 Na sprzedaż 3- pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie w Ustce znajdujące się na 3 piętrze przy ulicy Sprzymierzeńców, zaledwie 250m od bulwaru portowego i 500metrów od piaszczystej plaży. Mieszkanie dwustronne, nieruchomość jest umeblowana, gotowa od ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15739447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24932020 15739447 Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe w Ustce. Lokalizacja nieruchomości przy głównej ulicy Marynarki Polskiej łączy w sobie łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz bliskość do morza. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje oraz...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

888 000 PLN (9 447 zł/m2)

3
1
94 m2
1923
15702021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24227778 15702021 Na sprzedaż niespotykana oferta w Ustce. Dom w spokojnej lokalizacji, w którym znajduję się niezależne mieszkanie i 12 pokoi z łazienkami, gotowymi na przyjęcie wczasowiczów lub pracowników. Dom ogrzewany gazem miejskim, dodatkowo założone klimatyzat...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

2 390 000 PLN (5 975 zł/m2)

12
2
400 m2
1990
15861444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207195 15861444 Gotowiec inwestycyjny lub wymarzona „baza” nad morzem - Ustka, ul. Grunwaldzka Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od razu poczujesz zapach morskiej bryzy? Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

395 000 PLN (12 344 zł/m2)

2
-
32 m2
1970