• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15691284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w świetnej lokalizacji, dostępny od zaraz 24014450 15691284 Na sprzedaż nieruchomość w Zduńskiej Woli przy ul. Nerskiej w województwie łódzkim. Dom ma powierzchnię całkowitą 184 mkw, a jego powierzchnia użytkowa to 111,42 mkw.Działka o powierzchni 409 m² ogrodzona i zadbana, z licznymi nasadzeniami, o regular...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

495 360 PLN (2 692 zł/m2)

5
2
184 m2
1970
15617028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22526346 15617028 Do sprzedaży teren o powierzchni 13205 m2(sprzedaż w całości). MPZP dla tego terenu określa -pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (2MN) oraz pod zabudowę usługową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinna (13UMN) . Teren podzi...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Stara Błotnica)

1 200 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
13205 m2
-
15885075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 3 pokoje z loggią- Zduńska Wola 27716686 15885075 Przytulne i funkcjonalne 3 pokoje z loggią - Zduńska Wola, ul. SieradzkaSzukasz mieszkania, które od razu daje poczucie „domu”, a jednocześnie pozwala wprowadzić własny styl? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkani...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

368 360 PLN (5 756 zł/m2)

3
1
64 m2
1995
14975877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5921909 14975877 Działka przemysłowo-usługowa 3679 m2, Zduńska Wola Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną w Zduńskiej Woli. Teren o powierzchni 3679 m2, o idealnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Działka nie objęta MPZP, w studium zagospodarowania przeznaczeni...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

441 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
3679 m2
-
15467246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19208622 15467246 Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowy w Zduńskiej Woli położony w dogodnej lokalizacji w niedalekiej odległości od węzła trasy S8 oraz PKP Cargo Karsznice. Obecnie nieruchomość w większości wynajmowana, obecny przychód miesięczny to 48 tysięcy zł...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

6 500 000 PLN (3 495 zł/m2)

11
-
1860 m2
1968
15889583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie (koniec grudzień 2026) Leśna Enklawa 27854579 15889583 Żabia Wola Doskonałe Miejsce dla Zmęczonych Zgiełkiem Miasta.Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 216 m2  położoną w malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola, województwo mazowieckie. Kolor elewacji szary + w...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 299 000 PLN (9 213 zł/m2)

5
2
141 m2
2026
15870044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka - kupuj i inwestuj! 27417791 15870044 Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować prawdziwą perełkę inwestycyjną, w samym centrum życia codziennego. Na sprzedaż działka budowlano - usługowa o łącznej powierzchni 12100 m2Położona w Nowej Woli, gmina Lesznowola, w odległości ok 3 km od ...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

4 509 450 PLN

-
-
10021 m2
-
15234449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala 3.000 m2 + 1.460 m biuro + działka 8.230 m2 13463865 15234449 Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż obiektu magazynowo - biurowego  położonego   przy trasie S7 (Kraków-Warszawa) w pobliżu  Wólki Kosowskiej i ok .6 km od węzła w Sękocinie (bardzo dobra komunikacja, połączenie z trasami szybkiego ruchu).Specyfikac...

Wola Mrokowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

28 754 400 PLN (6 447 zł/m2)

11
-
4460 m2
-
15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15680693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23831234 15680693 ASCANA PARK II Apartament 13B  4 pokoje I 1. piętro + ogródekSzukałaś miejsca, które daje więcej niż tylko cztery ściany?Ten apartament ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: przestrzeń, prywatność, nowoczesne rozwiązania i niskie koszty u...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (6 763 zł/m2)

4
1
59 m2
-
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001