• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15888285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807129 15888285 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m², położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki. Do loka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15648584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23271896 15648584 Na sprzedaż: Budynek magazynowy – mroźnia Stalowa Wola, ul. Starowiejska 6Cena: 1 700 000 złDobra lokalizacja Gotowy do użytkowania Po gruntownym remoncie Bez zastrzeżeń technicznychNa sprzedaż budynek magazynowy z funkcją mroźni chłodni o powie...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 700 000 PLN (1 627 zł/m2)

11
-
1045 m2
2015
15869679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27407155 15869679 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji Stalowa Wola, ul. PopiełuszkiNa sprzedaż własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 47,5 m², położone na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku przy ul. Popiełuszki 3 w Stal...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

335 000 PLN (7 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15890744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883417 15890744 WOLA RADZISZOWSKA, gm. Skawina, pow. Krakowski. Działka budowlana o pow. 59 arów, falista, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 18x333 m. OPIS Na sprzedaż widokowa działka z przepiękną panoramą w spokojnej i zielonej okolicy, z...

Wola Radziszowska, Podskale

199 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
5900 m2
-
15840427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26775068 15840427 Na sprzedaż działka o powierzchni 1080 m2 zlokalizowana w miejscowości Wola Morawicka (gm. Morawica). Działka o wymiarach ok. 27m x 39 m, zlokalizowana niedaleko głównej drogi nr 73. Dojazd drogą wewnętrzną gruntową, gminną. Bardzo dobry i szybki d...

Wola Morawicka (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

74 000 PLN

-
-
1080 m2
-
15840339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26774596 15840339 Na sprzedaż działka o powierzchni 1320 m2 zlokalizowana w miejscowości Wola Morawicka (gm. Morawica). Działka o wymiarach 24 m x 55 m, zlokalizowana w pierwszej linii, niedaleko głównej drogi nr 73. Dojazd drogą wewnętrzną gruntową, gminną. Media ...

Wola Morawicka (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

87 000 PLN

-
-
1320 m2
-
15332444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16046266 15332444 Kaleń Towarzystwo kompleks działek budowlanych w pięknej okolicy na sprzedaż. Siedem działek budowlanych o powierzchni 1200 m2 w kształcie prostokątów Działki położone w malowniczym, cichym i spokojnym miejscu. Dojazd do działek drogą utwa...

Żabia Wola (Kaleń) (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

222 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15351942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16576196 15351942 Niepowtarzalna działka dla inwestora i nie tylko w pobliżu obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Media: prąd, woda, gaz. Dojazd z dwóch stron działki. Możliwość poszerzenia działki. Bardzo dobra inwestycja dla firm, które potrzebują dużej przestrzeni l...

Wola Paprotnia (Mazowieckie, gm. Mrozy)

950 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
7874 m2
-
15351374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16559281 15351374 Niepowtarzalna oferta działki przy obwodnicy Mińska Mazowieckiego.  Media: prąd, woda, gaz. Dojazd z dwóch stron działki. Możliwość poszerzenia działki. Bardzo dobra inwestycja dla firm, które potrzebują dużej przestrzeni lub Klientów, którzy oczekuj...

Wola Paprotnia (Mazowieckie, gm. Mrozy)

800 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
6617 m2
-
15321292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15718213 15321292 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 9545 m2, zlokalizowana w Woli Kopcowej, gm. Masłów. Dojazd drogą asfaltową + bezpośrednio drogą utwardzoną (płyty betonowe). Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodar...

Wola Kopcowa (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

960 000 PLN

-
-
9545 m2
-