• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 382

15868058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363811 15868058 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Fabryczna Planowana data realizacji: 30.09.2028 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dew...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

846 404 PLN (20 152 zł/m2)

2
-
42 m2
2027
15868034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27363421 15868034 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Fabryczna Planowana data realizacji: 30.09.2028 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dew...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 138 875 PLN (18 981 zł/m2)

4
-
60 m2
2027
15614050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485941 15614050 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczna, Wrocław. Lokale po odbiorze. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 74,04 m.kw, usytuowa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 006 314 PLN (13 599 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15881431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27630816 15881431 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74,8 m, idealnego dla rodziny lub jako inwestycja. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i znaj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

3
1
74 m2
1970
15836488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W sprzedaży do 21.05! 2 łazienki, Pl. Legionów 26711941 15836488 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m², zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu Legionów. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do wprowa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

811 111 PLN (8 538 zł/m2)

4
2
95 m2
1965
15848803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26948651 15848803 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem w centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

597 405 PLN (11 948 zł/m2)

1
-
50 m2
2026
15848802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26948649 15848802 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem, centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jednopokojowe...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

336 348 PLN (11 598 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15884645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707968 15884645 Oferta na wyłączność - dostępna w biurze Bestate Nieruchomości Wrocław. Bestate Nieruchomości oferują do sprzedaży jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 48,40 m.kw, usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły ( lata 30...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
48 m2
1930
15613933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485955 15613933 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC . Deweloperskie 57,29 m.kw., z balkonem, Fabryczna, Wrocław. Planowany odbiór I kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży deweloperskie mieszkanie o ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

687 473 PLN (12 061 zł/m2)

3
-
57 m2
2024
15872824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Parku Grabiszyńskim | 2025 | loggia | 2 pok 27502315 15872824 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego przy ul. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego, co zapewnia widok na zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

640 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15872822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magnolia Park | 74 m² | 3 pokoje | loggia | garaż 27502313 15872822 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,16 m², położonego na 6. piętrze w budynku z 2009 roku przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużą iloś...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 900 PLN (13 391 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15847138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26903623 15847138 Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczeni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

707 608 PLN (13 608 zł/m2)

3
1
52 m2
2026