• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 382

15889847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862694 15889847 Kawalerka z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, Żerniki Wrocławskie stan deweloperskiNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka z możliwością mieszkania 2-pokojowego, położone w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej z zachodniej czę...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

468 000 PLN (13 765 zł/m2)

2
1
34 m2
2027
15852526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27036072 15852526 Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni.Opiekun oferty:Mariusz Lesickitel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:W pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

751 950 PLN (13 672 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15846362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26884192 15846362 Trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej, modułowej przestrzeni. Usytuowany w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i w bezpośredniej bliskości park...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15894238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934870 15894238 Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15894241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934867 15894241 Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub zamieszkania. Kompleks składa się z trzech nowoczesnych bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

502 110 PLN (13 571 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15894240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934866 15894240 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

497 992 PLN (10 375 zł/m2)

2
1
48 m2
2026
15861083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27197249 15861083 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 33,80 m², usytuowane na czwartym piętrze z panoramicznym widokiem na miasto. Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Fabryczna, przy ulicy Legnickiej. Cena ni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

490 000 PLN (14 848 zł/m2)

1
1
33 m2
2000
15894152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27932318 15894152 Mieszkania 3-pokojowe na zachodzie Wrocławia Stan deweloperski i gotowe zamieszkania.Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju i komfortu życia z dala centrum miasta , a jednocześnie z dobrym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2027
15894149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27931785 15894149 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku z 1930 roku, z jasną kuchnią.Media i stan techniczny:ciepła woda oraz centralne ogrzewa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

400 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
-
35 m2
1930
15876417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru. Widok na park. 27537059 15876417 BEZ PROWIZJI I PCCSzukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w kameralnym budynku na wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15865013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wkrótce gotowe do odbioru. Swietna lokalizacja 27278781 15865013 ozkładowe,BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu - jednej z najlepiej zaproje...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

555 463 PLN (13 225 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15887489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla rodziny. Klucze w tym roku. 27784494 15887489 BEZ PROWIZJI I PCCDo odbioru w tym roku.Polecam funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w jednej z najlepiej zaprojektowanych części Wrocławia - Nowe Żerniki.NAJWAŻNIEJSZE ATUTY-duże przeszklenia - dosko...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (11 187 zł/m2)

4
1
75 m2
2026