• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 387

15894152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27932318 15894152 Mieszkania 3-pokojowe na zachodzie Wrocławia Stan deweloperski i gotowe zamieszkania.Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju i komfortu życia z dala centrum miasta , a jednocześnie z dobrym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2027
15894149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27931785 15894149 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku z 1930 roku, z jasną kuchnią.Media i stan techniczny:ciepła woda oraz centralne ogrzewa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

400 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
-
35 m2
1930
15876417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru. Widok na park. 27537059 15876417 BEZ PROWIZJI I PCCSzukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w kameralnym budynku na wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15865013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wkrótce gotowe do odbioru. Swietna lokalizacja 27278781 15865013 ozkładowe,BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu - jednej z najlepiej zaproje...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

555 463 PLN (13 225 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15887489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla rodziny. Klucze w tym roku. 27784494 15887489 BEZ PROWIZJI I PCCDo odbioru w tym roku.Polecam funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w jednej z najlepiej zaprojektowanych części Wrocławia - Nowe Żerniki.NAJWAŻNIEJSZE ATUTY-duże przeszklenia - dosko...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (11 187 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15877800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, otoczone zielenią, widok na park 27579079 15877800 BEZ PROWIZJIBEZ PCCGOTOWE DO ODBIORUWyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park!Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!MI...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15850805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny dla rodziny. Budynek wysokiej jakości. 27007474 15850805 PROWIZJA 0%BEZ PCCPolecam dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim.Wjazd przez bramę otwieraną pilotem.Do bliźniaka przynależą 2 miejsca parkingowe, metalowa rowerownia.Ogród-252,65 m2.ZESTAWIENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (11 371 zł/m2)

5
2
175 m2
2026
15823110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe osiedle, blisko tramwaj. 26659466 15823110 BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu - jednej z najlepiej zaprojektowanych ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 735 PLN (10 741 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15853711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na park. Gotowe do odbioru. 27054703 15853711 BEZ PROWIZJI I PCCDo sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na II piętrze kameralnego budynku na Maślicach, w niedalekiej odległości od ul. Królewieckiej.Mieszkanie gotowe do odbioru.ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ-pokój z ane...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 129 PLN (12 323 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15888588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817552 15888588 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w sąsiedztwie terenów zielonych!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest na wro...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 904 PLN (10 293 zł/m2)

3
1
68 m2
2026
15757552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25302830 15757552 Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standardOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowoczesna inwestycja położona na w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2025
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979