• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 151

15734844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24845794 15734844 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602! Drzwi otwarte 13 maja w godzinach 15:00 - 18:00 !Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 140 m2 z dużym ogro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 720 000 PLN (12 286 zł/m2)

4
2
140 m2
1971
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15848017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26927973 15848017 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Garaż w bryle budynku Ogród + taras trzy niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 420 853 PLN (10 764 zł/m2)

5
2
132 m2
2027
15768381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25542165 15768381 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15637041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22978067 15637041 Bliźniak do generalnego remontu w willowej części Brochowa. Opiekun ofertyJacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Wszystkie media, w tym światłowód. Budynek podpiwniczony, ze strychem, co daje dużą przestrzeń aranżacyjną.Możliwość wydziel...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

4
2
120 m2
1920
15699330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24165591 15699330 Szukasz wyjątkowej nieruchomości z dużym potencjałem do własnej aranżacji, położonej w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Wrocławia Zalesiu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Modernistyczny styl z kubiczną bryłą, płaskim dachem i duż...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 000 PLN (11 842 zł/m2)

6
2
304 m2
1965
15694595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24089384 15694595 Opiekun oferty Tomasz Leimantel. 602 101 602PIĘKNY DOM NA OPOROWIE Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest jednym z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia i dzięk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 490 000 PLN (15 752 zł/m2)

6
-
412 m2
1957
15667821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609885 15667821 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602 101 602 Informacje podstawowe:Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2.Budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Widawskiej. Zabudowa jednorodzinna dwulokalowa.Atuty:-...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 099 000 PLN (7 850 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15620441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22607617 15620441 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny, czteropoziomowy dom o powierzchni użytkowej 154,35 m w sąsiedztwie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (5 727 zł/m2)

5
-
253 m2
1990
15757494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25302370 15757494 Wolnostojący dom na rodzinnych osiedlu blisko centrum!Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Osobne mieszkanie w przyziemiu.Opiekun oferty:Justyna Adamiak Nr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom jest zbudowany w technologii murowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
3
145 m2
1983
15714722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24466919 15714722 Wszystko, co potrzeba do życia znajdziesz w bliźniaku na BrochowieOpiekun oferty:Jacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Bliźniak do zamieszkania od zaraz w zielonej okolicy Brochowa. Wszystkie media, w tym światłowód.Układ budynku pozwal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (8 591 zł/m2)

5
2
220 m2
1997
15692287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24040699 15692287 Przestronny dom na dużej działce 4000 m Wrocław 195 m 6 pokoi SaunaOpiekun oferty:Natalia Sobczyńska +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje ciszę i...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 499 000 PLN (17 944 zł/m2)

6
2
195 m2
2000