• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Chełm

Znalezionych ofert: 49

15800213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Via Flora 26208463 15800213 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Via Flora (Develia), oddanedo użytku w 2024 rokuNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie opowierzchni ok. 2 pokoi, zlokalizowane na nowym, zadbanym osiedlu Via Florapomiędzy os...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

569 000 PLN (16 735 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15826476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk 2 poziomy 4 pokoje 2 łazienki 26625965 15826476 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 75,30 m², po podłodze 90m² , położone na 3 piętrze (ostatnim) budynku z 2008 roku, zlokalizowanego...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (11 987 zł/m2)

4
2
75 m2
2008
15810904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26422247 15810904 Na sprzedaż – nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe 60 m² 2025 r.Oferuję nowe, nigdy niezamieszkane, komfortowe i w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe, zlokalizowane na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku oddanego do użytkowania w ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

965 000 PLN (16 083 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15806619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko centrum Gdańska, balkon od zachodu, winda 26349513 15806619 Gotowe do odbioru !Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Gdańska.Marzysz o wygodnym mieszkaniu z szybkim dojazdem do Śródmieścia? To idealna oferta dla Ciebie!Na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Kartuskiej powstaje przestronne, słoneczn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

638 759 PLN (12 284 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15827502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638728 15827502 Przedstawiam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy - Chełm. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość terenów zielonych i kameralną zabudowę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

529 000 PLN (10 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1991
15669999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 niezależne, słoneczne pokoje na Chełmie 23625435 15669999 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetna lokalizacja,- pełna infrastruktura handlowo-usługowa,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus,- ustawne pokoje,- oddzielna kuchnia z oknem,- duży zabudowany balkon,- piwnica,- wyremontowana klatka schodowa,- gotowe do ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

609 000 PLN (12 957 zł/m2)

2
-
47 m2
1990
15807830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2- pok mieszkanie 8 km do centrum dla pary 26381691 15807830 Przestronne 2- pok mieszkanie 8 km do centrum z ogródkiem. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej cenie, położo...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

497 090 PLN (11 046 zł/m2)

2
-
45 m2
2027
15807834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1-pok mieszkanie dla pary lub studenta z ogródkiem 26381693 15807834 Przestronne 1- pok mieszkanie 8 km do centrum z ogródkiem. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 1- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej cenie, położo...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

379 086 PLN (12 636 zł/m2)

1
-
30 m2
2027
15807832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3- pok mieszkanie 8 km do centrum dla rodziny 26381692 15807832 Przestronne 3- pok mieszkanie 8 km do centrum z dużym ogródkiem (70 m2). Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

622 506 PLN (10 205 zł/m2)

3
-
61 m2
2027
15499274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19916516 15499274 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

531 675 PLN (13 991 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15499272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19916515 15499272 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

511 664 PLN (14 213 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15499464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19918646 15499464 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

603 704 PLN (13 721 zł/m2)

2
-
44 m2
2026