• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Chełm

Znalezionych ofert: 49

15499268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19916513 15499268 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

503 881 PLN (14 397 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15499462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19918648 15499462 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

611 679 PLN (12 483 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15499251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19916514 15499251 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

511 548 PLN (14 210 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15499454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19918644 15499454 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

571 455 PLN (13 606 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15499254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19916517 15499254 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (14 189 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15499477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19918647 15499477 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskich Łostowicach, blisko jej głównej arterii : ulicy Warszawskiej, łączącej dwie dzisiaj najpopularniejsze dzielnice Gdańska, które zachwyci każdego miłośn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

604 872 PLN (13 747 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15803388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z halą i komórką | Wieżycka Folwark 26294210 15803388 ATRAKCYJNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA STAW I PARK - WIEŻYCKA FOLWARKLOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na granicy Ujeściska i Zakoniczyna, w miejscu zapewniającym wygodną komunikację z resztą miasta. Do najbliższego przystanku tramwajowego można dojś...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 263 zł/m2)

3
1
57 m2
2024
15508794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W centrum, widok na panoramę Gdańska 20115572 15508794 Kontakt: Monika Lipska 575 884 040Link do filmu z nieruchomości: https:youtube.comshorts-0JRfDNVw_Y?si=Mieszkanie na osiedlu Pohulanka w bliskim sąsiedztwie Śródmieścia Gdańska skąd blisko do wszystkich udogodnień, które można znaleźć w centrum miast...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

784 000 PLN (19 600 zł/m2)

2
1
40 m2
2013
15791574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok.+ ogródek i miejsce postojowe wraz z komórką! 25995846 15791574 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest na gdańskim Ujeścisku, w spokojnej i kameralnej części dzielnicy. Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd - w około 15 minut dotrzemy samochodem do centrum Gdańska, a do Obwodnicy Trójmiast...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15780582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25806330 15780582 Szukasz mieszkania idealnego dla rodziny, w którym można oddzielić strefę prywatną od wspólnej? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie typu dupleks o powierzchni 75,29 m² znajduje się na drugim piętrze kameralnego, pięciopięt...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (11 941 zł/m2)

4
2
75.29 m2
2023
15663713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ujeścisko I 2 pokoje I Dla rodziny lub pary 23521456 15663713 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańska- Ujeścisko idealne dla pary lub małej rodziny!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,3m2, w skład której wchodzi:• Salon (16,3m2)• Sypialnia (10m2...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

2
-
43 m2
1999
15590732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie z trzema tarasami! 21987613 15590732 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 138,77 m², zlokalizowane przy ul. Stylowej  w Gdańsku- Borkowie.  Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszczeń, zapewniającym ko...

Gdańsk (Chełm), Stylowa

1 099 000 PLN (10 083 zł/m2)

4
1
109 m2
2023