• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 759

15825846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647323 15825846 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

759 382 PLN (19 984 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647321 15825767 Ostatnie wolne mieszkanie na kameralnym osiedlu! Kraków, Podgórze 57,16 m² + ogródek Lokalizacja: Kraków - Podgórze, okolice ul. Kobierzyńskiej Rok budowy: 2023 Budynek:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

840 000 PLN (14 737 zł/m2)

3
-
57 m2
2023
15825725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647320 15825725 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

751 896 PLN (18 797 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15825923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647317 15825923 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

786 254 PLN (20 691 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647310 15825646 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 558 PLN (20 278 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647305 15825765 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 034 700 PLN (18 477 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15825684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647303 15825684 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 142 979 PLN (18 143 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15825921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647301 15825921 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 109 744 PLN (16 083 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15825882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647299 15825882 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

794 244 PLN (19 372 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15825764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647297 15825764 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 354 265 PLN (16 928 zł/m2)

4
-
80 m2
2026
15825644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647294 15825644 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 107 181 PLN (19 089 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15825761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647276 15825761 Jedyne takie . Cesja praw. Brak podatku PCC ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

519 000 PLN (15 727 zł/m2)

2
-
33 m2
2024