• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15825237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621454 15825237 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

586 080 PLN (16 280 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620622 15825263 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - V ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa si...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 265 PLN (14 665 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15826135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620329 15826135 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 384 PLN (13 324 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15824950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26622201 15824950 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

882 092 PLN (14 227 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15826155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26622409 15826155 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

390 365 PLN (15 014 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15825264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622348 15825264 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 396 PLN (16 794 zł/m2)

3
-
37 m2
2025
15825283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622336 15825283 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

573 530 PLN (16 869 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15825244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621921 15825244 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 514 PLN (13 755 zł/m2)

2
-
55 m2
2023
15825227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621239 15825227 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

828 904 PLN (13 815 zł/m2)

2
-
60 m2
2023
15825982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619884 15825982 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

886 046 PLN (13 425 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15826189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621715 15826189 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

391 512 PLN (15 058 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15826134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621686 15826134 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 816 PLN (14 517 zł/m2)

2
-
48 m2
2025