• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15826172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621393 15826172 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

872 746 PLN (13 427 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15825222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621318 15825222 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 123 PLN (15 369 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15825254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621252 15825254 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

739 148 PLN (15 727 zł/m2)

2
-
47 m2
2023
15824993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621109 15824993 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

739 695 PLN (14 504 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15825981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26618113 15825981 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 622 PLN (13 225 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15824949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621811 15824949 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 608 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15826096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621535 15826096 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 850 PLN (15 124 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15826019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621524 15826019 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 600 PLN (14 800 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15825221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621114 15825221 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

636 552 PLN (17 204 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15825036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26620615 15825036 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

877 398 PLN (14 384 zł/m2)

4
-
61 m2
2024
15826208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619655 15826208 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 816 PLN (14 517 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15824948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26620539 15824948 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

851 971 PLN (14 200 zł/m2)

4
-
60 m2
2024