• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15826117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621516 15826117 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

402 738 PLN (14 916 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15825245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621138 15825245 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 396 PLN (16 794 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15826173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620192 15826173 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

706 494 PLN (14 719 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15826246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26619695 15826246 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

872 746 PLN (13 427 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15825276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622042 15825276 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

611 378 PLN (16 983 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621793 15825259 Prądnik Biały Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedania mieszkanie 1,2,3,4-pokojowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu Górka Narodowa, wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy bądź ogród...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

744 840 PLN (14 897 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15826247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621458 15826247 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

706 494 PLN (14 719 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15825208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621379 15825208 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 019 PLN (14 569 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15825228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621144 15825228 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 536 PLN (17 043 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620359 15825164 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 166 PLN (16 286 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15826039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622208 15826039 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 131 PLN (15 122 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15825282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621579 15825282 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - V ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa si...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

817 794 PLN (13 630 zł/m2)

2
-
60 m2
2022