• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15808064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26383146 15808064 Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na miasto – Tarasy Verona, Kraków Ten wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m² to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, komfortu oraz doskonałej lokalizacji. Położony na 10 pi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 189 000 PLN (18 424 zł/m2)

4
2
118.81 m2
2011
15799341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26185708 15799341 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym – ul. Okulickiego, Kraków (Bieńczyce)Powierzchnia: 55,3 m² Komfortowe Drewniany parkiet Gotowe do zamieszkania Główne ATUTY nieruchomości:• Przemyślany układ pomieszczeń:Mieszkanie s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 991 zł/m2)

3
1
55.3 m2
2008
15719460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567705 15719460 Na sprzedaż przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie, 70 m² z balkonem, ul. Górników, Apartamenty Wielicka, Prokocim+ miejsce postojowe w garażu podziemnymLOKALIZACJAUlica Górników położona jest w pobliżu ul. Wielickiej, co zapewnia doskonałą komunikację m...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 035 000 PLN (14 702 zł/m2)

3
1
70.4 m2
2014
15764294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25444916 15764294 Przestrzeń zaprojektowana z myślą o rodzinie – narożny balkon, światło i widok.Cześć z tej strony Michał Drożdż z homfi,zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, przestrzeń i estetykę. To 3-pokojowe mieszkanie na 7. piętrze z narożnym balkonem, zapr...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (16 347 zł/m2)

3
1
67.23 m2
2023
15806572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26342105 15806572 Oferta na wyłączność, tylko u nas! Kraków, Grzegórzki – Wiślane Tarasy, ul. Grzegórzecka 67C.Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 39,7 m², obecnie funkcjonujący jako eleganckie biuro. To propozycja dla kogoś, kto chce mieć dwa scenariusze w jed...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 000 PLN (21 537 zł/m2)

1
-
39.7 m2
2013
15806771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26352290 15806771 Kraków Wola Justowska Królowej Jadwigi 307 apartament 121,34 m²Dostępnych 8 apartamentów. Zakończenie budowy połowa 2026. Są nieruchomości, które wyglądają dobrze na zdjęciach. I są takie, które po tygodniu użytkowania pokazują, dlaczego są premiu...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 807 966 PLN (14 900 zł/m2)

4
1
121.34 m2
-
15807054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26361111 15807054 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się na zabytkowym osiedlu Uroczym w sercu Nowej Huty – jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Krakowa. Osiedle otoczone jest parkami, alejkami spacerowymi i dużą ilością terenów zielonych, co zapewnia cisz...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

549 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15806935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26355428 15806935 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m², zlokalizowane w Krakowie na zielonym Osiedlu Wandy. LOKALIZACJAOsiedle Wandy to spokojna i zielona część Krakowa, dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. REKREACJA: ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (13 978 zł/m2)

2
1
46.5 m2
1950
15806735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26351679 15806735 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę przy ulicy Młyńskiej, na 9 piętrze w bloku z 1982 roku.Powierzchnia mieszkania 23,6 m i dodatkowo w cenie piwnica 1,4 m. Część mieszkalna jest duża i ustawna. Mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny rem...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

379 000 PLN (16 059 zł/m2)

1
1
23.6 m2
1982
15806721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26350839 15806721 Oferuję do sprzedaży zadbane, w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na os. Piastów. Powierzchnia 44 m. Mieszkanie jest narożne. Ekspozycja północny wschód.Do dyspozycji są 2 wygodne, przestronne, ustawne pokoje. Przedpokój z 2 dużymi szafami. Ko...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

739 000 PLN (16 795 zł/m2)

2
1
44 m2
2016
15728977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24754807 15728977 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Sensity przy ul. Wielickiej 111.LOKALIZACJA:Inwestycja położona jest świetnie skomunikowanym miejscu (linie zarówno tramwajowe jak i autobusowe)- szybki dojazd w inne części miasta.- Centrum handlowo-biz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (15 772 zł/m2)

3
1
57 m2
2021
15673875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23718475 15673875 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa – Prądnik Biały, ul. Radzikowskiego.Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, Prądnik Biały, KrakówPow...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (12 390 zł/m2)

3
2
88.7 m2
2011