• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15793373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26037053 15793373 Na sprzedaż dobrze skomunikowane , przestronne, w pełni wyposażone 2- pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Tuchowskiej w dzielnicy Podgórze Duchackie KurdwanówLOKALIZACJA:Idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, zieleń i jednoc...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (12 839 zł/m2)

2
1
49.77 m2
2000
15785323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25872937 15785323 Homfi ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament przy ulicy Dąbskiej obok Tauron Areny. Tylko u nas! Oferta na wyłączność!LOKALIZACJALokal znajduje się w inwestycji Dąbie Park, w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Grzegórzki. Jest to jedna z n...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 765 000 PLN (18 010 zł/m2)

4
2
98 m2
2012
15767384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25524484 15767384 Szukasz swojego miejsca na ziemi — takiego, które urządzisz po swojemu, od podstaw, i które będzie w idealnym punkcie Krakowa?To mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w sercu Olszy, to doskonały wybór na pierwsze „M”, a jednocześni...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (13 378 zł/m2)

2
1
37 m2
1966
15789468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25942070 15789468 Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu, które zachwyca od progu!To unikatowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z końca XIX wieku łączy w sobie wszystko, co w krakowskich nieruchomościach najpiękniejsze: niepowtarzalny klimat, historię oraz pewny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (21 636 zł/m2)

3
1
55 m2
1897
15724746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24662964 15724746 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży inwestycyjnego dwupokojowego, wykończonego mieszkania w inwestycji Noble Residence w centrum miasta przy ul. Smoleńsk 33.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NASLOKALIZACJA I INWESTYCJA:Stare Mia...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 381 560 PLN (29 000 zł/m2)

2
1
47.64 m2
2023
15795081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26089636 15795081 Victoria Estate prezentuje przestronny, jasny i funkcjonalny apartament z antresolą, idealny dla osób szukających wyjątkowej przestrzeni w zielonej części Krakowa.Na kameralnej inwestycji.Nieruchomość:Prezentowany apartament znajduje się na nowym, ka...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 345 370 PLN (13 587 zł/m2)

4
1
99.02 m2
2025
15711721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24406865 15711721 Na sprzedaż świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie - Inwestycja Imperia City Yes przy ul. NowohuckiejLOKALIZACJA:IMPERIAL CITY YES to nowy projekt mieszkaniowy ulokowany w Czyżynach, przy ulicy Nowohuckiej, w północno-wschodniej części Krakowa, skła...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (20 723 zł/m2)

2
1
33.73 m2
2023
15700523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24193066 15700523 Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Osiedle Strusia. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w obrębie osiedla Strusia w części blisko ul. Okulickiego . W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna - dużo zieleni, miejsc postojowych. W pobliżu c...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

519 000 PLN (12 070 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15714758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24467225 15714758 Oferta sprzedaży mieszkania – Kraków, Azory, ul. Czerwieńskiego.Szukasz mieszkania z potencjałem, w spokojnej i zielonej okolicy? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,74 m², zlokalizowane na parterze 4-piętrowego bloku z cegły na Azorach, może ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 000 PLN (11 316 zł/m2)

2
1
47.63 m2
1969
15613683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22479448 15613683 Mieszkanie z działką 5 arów na sprzedaż Kraków-BieżanówNa sprzedaż mieszkanie w domu, położone w malowniczej i cichej okolicy Bieżanowa. Jest to doskonała propozycja dla osób szukających przestronnej nieruchomości, z potencjałem do aranżacji według w...

Kraków (Bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

692 000 PLN (10 984 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15800703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26219450 15800703 Private House Brokers oferuje na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Zdunów w Krakowie.Zalety lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części Krakowa...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

795 000 PLN (13 947 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15769391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25551642 15769391 Na sprzedaż przestrzenne 2 pokojowe mieszkanie, 46,2 m² z balkonem, ul. Górników, Apartamenty Wielicka, ProkocimLOKALIZACJAUlica Górników znajduje się niedaleko ul. Wielickiej, co zapewnia doskonały transport komunikacją miejską.Przy budynku znajduję...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 476 zł/m2)

2
1
46.2 m2
2014