• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15753577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25199367 15753577 Na sprzedaż 3 pokojowe komfortowe mieszkanie z widokiem na park, 66m² , 2 balkony, Apartamenty Wielicka , Górników, ProkocimLOKALIZACJA:Apartamenty Wielicka znajdują się w bliskiej okolicy Parku Jerzmanowskich przy ul. Wielickiej, co zapewnia bezpro...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (14 091 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15494189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19804265 15494189 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie 78m2 użytkowej, doskonała inwestycja, położone przy ul. Wielickiej, ProkocimDoskonała inwestycjaLOKALIZACJAUlica Wielicka co zapewnia bezproblemowe połączenie zarówno z centrum miasta, jak i autostradową obwodnic...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (9 987 zł/m2)

4
1
78 m2
1997
15780244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25798448 15780244 Na sprzedaż 2 pokojowe komfortowe mieszkanie 52,8 m² z dużym balkonem, miejscem parkingowym, Apartamenty Wielicka , Górników, ProkocimLOKALIZACJAApartamenty Wielicka znajdują się w bliskiej okolicy Parku Jerzmanowskich przy ul. Wielickiej, co zapewn...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 000 PLN (14 280 zł/m2)

2
1
52.8 m2
2014
15720073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24584647 15720073 Na sprzedaż wyjątkowe jednopokojowe pokojowe mieszkanie 25m2 użytkowej, doskonała inwestycja, położone przy ul. Zamoyskiego 73, przy Rondzie Matecznego w prestiżowej inwestycji May apartments, PodgórzeLOKALIZACJA:May Apartments to prestiżowa inwestyc...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (21 200 zł/m2)

1
1
25 m2
2018
15162380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11354631 15162380 Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie rzeki Rudawy przy ul. Emaus.LOKALIZACJAIdealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi z mieszkania w samym sercu dużego miasta oraz w otoczeniu zieleni. ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 140 139 PLN (24 900 zł/m2)

4
3
126.11 m2
2024
15237092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13512766 15237092 Wyjątkowe mieszkanie przy al. Ignacego Daszyńskiego w dzielnicy Grzegórzki.Cześć z tej strony Michał z homfi. Zapraszam Cię do poznania oferty sprzedaży komfortowego apartamentu. Prócz zdjęć, koniecznie obejrzyj film z prezentacją na YouTube. Ta nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 430 960 PLN (26 000 zł/m2)

4
2
131.96 m2
2012
15794766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26079808 15794766 homfi prezentuje 3 pok. mieszkanie z pięknym widokiem na KrakówLOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Pilotów 28.Zaledwie 400 m od ronda Młyńskiego, przy którym będzie nowa linia tramwajowa (oddanie w ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 000 PLN (14 165 zł/m2)

3
2
47.3 m2
1975
15575933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21664339 15575933 PrivateHouseBrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ZAKUP OD DEWELOPERA - BEZ PCC i PROWIZJI.INWESTYCJA:Przedsięwzięcie realizowane jest przez dzi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 158 696 PLN (13 200 zł/m2)

4
1
87.78 m2
2025
15575929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21664335 15575929 PrivateHouseBrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ZAKUP OD DEWELOPERA - BEZ PCC i PROWIZJI.INWESTYCJA:Przedsięwzięcie realizowane jest przez dzi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 027 064 PLN (15 200 zł/m2)

3
1
67.57 m2
2025
15575931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21664336 15575931 PrivateHouseBrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ZAKUP OD DEWELOPERA - BEZ PCC i PROWIZJI.INWESTYCJA:Przedsięwzięcie realizowane jest przez dzi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 075 650 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
71.71 m2
2025
15798590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26176451 15798590 Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie rzeki Rudawy przy ul. Emaus.LOKALIZACJAIdealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi z mieszkania w samym sercu dużego miasta oraz w otoczeniu zieleni. ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 880 332 PLN (27 900 zł/m2)

5
2
139.08 m2
2024
15799175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26182791 15799175 Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie rzeki Rudawy przy ul. Emaus.LOKALIZACJAIdealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi z mieszkania w samym sercu dużego miasta oraz w otoczeniu zieleni. ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 140 139 PLN (24 900 zł/m2)

4
3
126.11 m2
2024