• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15709972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24368329 15709972 Premium Estates oferuje jasne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane naprzeciwko osiedla Ozon na Górce Narodowej. Kraków, Prądnik Biały. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku na ul. Macieja Słomczyńskiego. Dwustronna ekspo...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

945 000 PLN (13 500 zł/m2)

4
-
70 m2
2006
15716981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24522954 15716981 Na sprzedaż mieszkanie do remontu – Nowa Huta, os. HandloweZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położonego na 3. piętrze kameralnego, ceglanego budynku na os. Handlowym w sercu ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

595 000 PLN (11 553 zł/m2)

2
1
51.5 m2
1958
15738766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24912714 15738766 [Mówimy PL,UKR ,ENG oraz RU][Говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][We speak English] Wyjątkowy apartament 170 m² – ul. Szewska, Kraków 1-piętro Okazyjna cenaNa sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 170 m²,...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
2
170 m2
1900
15730535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24781342 15730535 Na sprzedaż oferujemy przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m², położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Klimeckiego.Lokalizacja w samym sercu Zabłocia zapewnia szybki dostęp do centrum Krakowa, a jednocześnie daje możliwość...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 000 PLN (17 391 zł/m2)

2
1
34.5 m2
1970
15738618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24909223 15738618 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Aleksandry, Kraków Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 61,7 m², położone na 9. piętrze z 10 w bloku z windą z 1981 roku. Budynek w 2023 roku przeszedł termomodernizację – został ocieplony ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (10 697 zł/m2)

3
1
61.7 m2
1981
15709188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24349927 15709188 Kraków – ul. Okulickiego Kawalerka Udziały Po Remoncie UmeblowaneNa sprzedaż kompaktowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 20 m², zlokalizowane obok ul. Okulickiego w Krakowie. Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycj...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

299 000 PLN (14 950 zł/m2)

1
1
20 m2
1994
15734972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24846522 15734972 Premium Estates przedstawia NA SPRZEDAŻ BARDZO KOMFORTOWE MIESZKANIE , NA OS. OŚWIECENIA PO GENERALNYM REMONCIE Na sprzedaż mieszkanie z osobną kuchnią , ( obecnie mieszkanie posiada dwa pokoje i oddzielną kuchnie, można przenieść kuchn...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 000 PLN (14 057 zł/m2)

3
-
53 m2
2007
15738779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24912711 15738779 Premium Estates prezentuje 1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy Alei Pokoju. Gorąco Polecam! OFERTA TYLKO U NAS! LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Na Szaniec, w pobliżu u...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (19 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1970
15740172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24947831 15740172 ✔ LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Henryka i Karola Czeczów w Krakowie, na 3 piętrze 3-piętrowego apartamentowca z 2017 roku w atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Ulica Henryka i Karola Czeczów jest położona w dzielnic...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

815 000 PLN (13 436 zł/m2)

2
1
60.66 m2
2017
15739986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24944968 15739986 Premium Estates przedstawia na sprzedaż przytulne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie 65m2- os.Oświecenia, Prądnik Czerwony. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym standardzie, zlokalizowane przy ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15739898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24942416 15739898 Premium Estates Prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie 50m2, wykończone w wysokim standardzie - idealne dla osób ceniących komfort, estetykę i funkcjonalność. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesne mieszkanie o doskonale...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

810 000 PLN (16 531 zł/m2)

2
-
49 m2
2015
15739282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24923081 15739282 Na sprzedaż w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 20,59 m² (pokój 17,96 m² + łazienka 2,63 m²), zlokalizowana w Krakowie przy ul. Gdyńskiej 6 – dzielnica Azory. Lokalizacja:Zaledwie 2 minuty pieszo do przystanków autobusowych Róż...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

389 000 PLN (18 893 zł/m2)

1
1
20.59 m2
2007