• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15760329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25354061 15760329 STARE MIASTO - 3 POKOJOWE MIESZKANIE IDEALNE POD INWESTYCJE. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow.53,6m2, usytuowane na 1-piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2020r. MIESZ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (21 698 zł/m2)

3
-
53 m2
1930
15756121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25244503 15756121 Zespół Annderson prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m², położone na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy ul. Helclów, Stare Miasto.Kamienica po generalnym remoncie części wspólnych – planowany remont konserwatorski elewacji Uk...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN (16 176 zł/m2)

1
1
34 m2
1900
15709730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24361154 15709730 ✔ LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królowej Jadwigi w Krakowie, na 3 piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2001 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.Ulica Królowej Jadwigi to miejsce położone w dzie...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (14 706 zł/m2)

2
1
51 m2
2001
15744127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25036068 15744127 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w przepięknej, zadbanej kamienicy z 1910 roku przy ul. Kremerowskiej w Krakowie.Kamienica jest po remoncie, robi wrażenie – wymienione instalacje, odświeżona elewacja i klatka schodowa.Mieszkanie znajdu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (17 576 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1910
15744126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25036067 15744126 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 3. piętrze w zabytkowej kamienicy z 1895 roku przy ul. Radziwiłłowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Lokalizacja w samym sercu K...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (21 250 zł/m2)

2
1
56 m2
1930
15738887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24915324 15738887 LokalizacjaMieszkanie znajduje się przy ul. Wybickiego w dzielnicy Prądnik Biały, w pobliżu dobrze znanych ulic: Opolska, Łokietka, Białoprądnicka, Bratysławska oraz Krowoderskich Zuchów. Okolica oferuje pełną infrastrukturę – sklepy (Biedronka, Nett...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
30 m2
1980
15752213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25155522 15752213 Mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa – ul. Włoska Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,2 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z 2010 roku, wyposażonym w windę oraz monitoring. Lokal znajduje się w spok...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (15 026 zł/m2)

1
1
39.2 m2
2010
15737713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24889585 15737713 Lokalizacja: Lipska, Gliniana, Kraków (os. Płaszów), w pobliżu Zalewu Bagry.Oferta biura Nieruchomości na wyłączność nie szukaj dalej.Opis:Mieszkanie usytuowane na parterze w bloku z lat 80. bez windy.Powierzchnia 56 m². Rozkład: trzy pokoje, jasna...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

4
1
56 m2
1980
15610727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22414581 15610727 Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla pary jak i pod inwestycję.✔ LOKALIZACJA:Kraków - Ruczaj - Ul. Bułgarskanieopodal Ul. RuczajS Grota-RoweckiegoKobierzyńska M...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (14 722 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15701283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24215186 15701283 Biuro nieruchomości LIVINDER przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie które zlokalizowane jest na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ulicy Skarbińskiego w Krakowie.Mieszkanie jest jasne i w pełni funkcjonalne o powierzchni 55 m² – idealne jako ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (13 612 zł/m2)

3
1
55.1 m2
-
15643855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23141924 15643855 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu os. Podwawelskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 3-pokojowe, 69 m + balkon Dębniki, okolice ICE Krak...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 240 000 PLN (17 971 zł/m2)

3
-
69 m2
2010
15726381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24697561 15726381 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,3 m², położona na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku.Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrza według indywidualnych potrzeb. Idealna propozycja jako pierwsze mieszkanie lub i...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (16 420 zł/m2)

1
1
24.3 m2
1980