• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15713045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24432112 15713045 Komfortowe mieszkanie 31,66 m² z balkonem i miejscem postojowym ul. W. Łokietka 166 Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,66 m² (powierzchnia całkowita ok. 35 m²), położone na 2. pi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (15 143 zł/m2)

1
1
35 m2
2016
15719446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24567512 15719446 Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Złocień, przy ul. Henryka i Karola Czeczów. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort życia w spokojnej części poł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (11 675 zł/m2)

4
1
77 m2
2018
15743891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25025357 15743891 KOMFORTOWE MIESZKANIE PRZY PARKU WYSPIAŃSKIEGO - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA N20 Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji - tuż obok Parku Wyspiańskiego. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
-
36 m2
1975
15743783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25018806 15743783 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Wawel – ul. Młyńska 44,6 m² 10. piętro PiwnicaLOKALIZACJA:Prądnik Czerwony, ul. Młyńska – świetnie skomunikowana część Krakowa, z dogodnym dostępem do centrum i pozostałych dzielnic.W bezpośrednim sąsiedztwie zn...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (13 117 zł/m2)

3
1
44.6 m2
1971
15744128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25036069 15744128 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą – Kraków, Prądnik Czerwony, ul. NuszkiewiczaPrzestronne, jasne i funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 39,10 m², położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1998...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (14 322 zł/m2)

1
1
39.1 m2
1998
15708149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24335579 15708149 Premium Estates prezentuje mieszkanie w dzielnicy Stare Dębniki. LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowanie przy ul. Zamkowej tuż przy Wiśle, a w pobliżu Wawelu. Mieści się blisko pętli tramwajowej i autobusowej na Rondzie Grunwaldzkim, co zapewnia szy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
70 m2
1990
15730700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24784079 15730700 Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. LOKALIZACJA Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii Bronowice, OBI, Castoramie i IKEI.Bardzo dogodny dojazd do ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

735 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
49 m2
2009
15695933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24109287 15695933 [Mówimy PL,UKR ,ENG oraz RU][Говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][We speak English]LOKALIZACJAMieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej okolicy w dzielnicy Bieńczyce – idealne miejsce dla osób ceniących wygodę ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

519 000 PLN (11 912 zł/m2)

2
1
43.57 m2
1968
15705941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24291385 15705941 KLINY ZACISZE - ELEGANCKIE MIESZKANIE - GARAŻ - 2 BALKONY N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane na południu Krakowa - w zielonej części dzielnicy Dębniki (osiedle Kliny...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
-
62 m2
2020
15641561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23084564 15641561 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 31 m², położone w nowoczesnym budynku z 2022 roku na krakowskim Ruczaju.Lokalizacja:Ruczaj – spokojna, zielona okolica z bardzo dobrą infrastrukturą oraz szybkim dojazdem do centrum Krakowa. W pobliżu z...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

535 000 PLN (17 292 zł/m2)

1
1
30.94 m2
2022
15377063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17153552 15377063 Przestronne Mieszkanie 3-Pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym zlokalizowane w sercu Krakowa Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - eleganckie i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Kra...

Kraków (Podgórze), Szafrana

1 170 400 PLN (19 187 zł/m2)

3
1
61 m2
1999
15741325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24969133 15741325 PREMIUM ESTATES prezentuje dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Olszy - Prądnik Czerwony. LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest na Prądniku Czerwonym, na Olszy przy ul. Miechowity, w spokojnej, zielonej okolicy, jednocześnie doskonale skomun...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

2
-
54 m2
1980