• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 225

15882780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673348 15882780 Na sprzedaż oferuje Państwu apartament z 2025 roku o powierzchni 35m2 .W skład wchodzi:-salon z aneksem kuchennym;-sypialnia;-łazienka.Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.Czynsz wynosi 560 zł.Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

705 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
35.25 m2
2025
15820455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26600028 15820455 Na sprzedaż oferuje Państwu apartament z 2025 roku o powierzchni 41 m2 .W skład wchodzi:-salon z aneksem kuchennym;-sypialnia;-łazienka.Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.Czynsz wynosi 610zł.Bardzo dobry standard wykończenia materiałami wy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (19 268 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15831045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26685446 15831045 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 72,99 m2 składają się:- 3 rozkładowe pokoje;- łazienka z wanną, umywalką i toaletą;- kuchnia;- korytarz.Na ścianach tapeta, na podłodze ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (7 261 zł/m2)

3
1
72.99 m2
1930
15887328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780843 15887328 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,61m2 dodatkowo niezależna kawalerka 20,3m2 jako pomieszczenie przynależne, wszystko na jednej księdze Oba mieszkania mają niezależne wejścia , łazienki i kuchnie, ale istnieje możliwość ich połączenia.Duży pokó...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

700 000 PLN (6 487 zł/m2)

3
2
107.91 m2
1905
15889058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842215 15889058 SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO, MOŻLIWOŚĆ ZAKUPY OBYWATELI SPOZA UE.Na sprzedaż kawalerka o pow. 28,3 m², usytuowana na dziewiątym piętrze budynku z 1980 roku, w centrum Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon o pow. ok. 18.2 m²Kuch...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (10 565 zł/m2)

1
1
28.3 m2
1980
15889019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27840312 15889019 ZAMIESZKAJ TAM, GDZIE SZCZECIN DOTYKA NIEBA. Czy można połączyć monumentalną historię miasta z wizją przyszłości? Czy można obudzić się na 17. piętrze, czując pod stopami ciepło mikrocementu, podczas gdy za oknem rozpościera się widok, którego ni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 999 000 PLN (32 833 zł/m2)

3
2
91.34 m2
2022
15888999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27839952 15888999 ZAMIESZKAJ TAM, GDZIE SZCZECIN DOTYKA NIEBA. Czy można połączyć monumentalną historię miasta z wizją przyszłości? Czy można obudzić się na 17. piętrze, czując pod stopami ciepło mikrocementu, podczas gdy za oknem rozpościera się widok, którego ni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 999 000 PLN (32 833 zł/m2)

3
2
91.34 m2
2022
15885326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27723679 15885326 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,01 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy przy Al. Wojska Polskiego. Nieduże skosy. Układ i funkcjonalność:Mieszkanie składa się z 5 niezależnych pokoi, kuchni (aneksu),...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

610 000 PLN (8 025 zł/m2)

5
2
76.01 m2
1890
15883207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673663 15883207 Rewelacyjna oferta sprzedaży Kawalerek . 225 000 zł ul. MazurskaDo sprzedania mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w kamienicy w centrum miasta o powierzchni 52,64 m2 wg. Kw.Dwie Kawalerki w centrum Szczecina do zamieszkania bez żadnych nakładów...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 530 zł/m2)

2
-
52.64 m2
1930
15883085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673666 15883085 Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,5 m2, widna kuchnia, łazienka, po remoncie - nowe tynki, ściany świeżo malowane, nowe podłogi, listwy, stolarka drzwiowa, oświetlenie i kabin...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (10 870 zł/m2)

2
1
34.5 m2
1964
15888375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27811169 15888375 Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta. Stan bardzo dobry, pokoje rozkładowe. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 4 pomieszczeń, toalety, kuchni. Opcja kupna garażu murowanego znajdującego się n...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

630 000 PLN (7 326 zł/m2)

4
1
86 m2
1900
15884045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694208 15884045 Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowanie na 1 piętrze w kamienicy przy Królowej Jadwigi.Powierzchnia mieszkania to 66m2 na nią składa się:- salon 20m2, - sypialnia 16m2, - sypialnia 12,11m2, - łazienka 5 m2 z prysznicem i...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (10 909 zł/m2)

3
1
66 m2
1930