• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15662867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23509547 15662867 Zapraszamy Państwa na prezentację oferty sprzedaży dużego mieszkania w pięknej zielonej dzielnicy Szczecina - Płoni. Mieszkanie pierwotnie czteropokojowe, obecnie po połączeniu kuchni z przyległym pokojem powstała duża kuchnia z jadalnią ponadto po...

Szczecin (Płonia), Przyszłości

519 000 PLN (8 166 zł/m2)

4
1
63.56 m2
1980
15896260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974634 15896260 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 37,45 m², położonego przy ul. Zielonego Mostu w Szczecinie. To propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort życia oraz doskonałą lokaliz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (15 888 zł/m2)

2
1
37.45 m2
2026
15896232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973492 15896232 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która w doskonały sposób łączy funkcjonalność z prestiżem. To w pełni rozkładowe, doskonale doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
1
57.8 m2
1980
15896239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973580 15896239 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem francuskim położone na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Możliwość zakupu również przez osoby spoza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 999 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15828743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599701 15828743 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (7 436 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15828755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594478 15828755 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (7 436 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15883045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673585 15883045 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów GOTÓWKOWYCH. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii Kaskada. Lokal znajduje się na wysokim parterze docieplonej kamien...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (6 129 zł/m2)

2
-
42.26 m2
1930
15883526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675214 15883526 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w szczecińskiej dzielnicy niebuszewo.Lokal położony jest na wysokim parterze w kamienicy, z oknami wychodzącymi na podwórko (wschód).Na powierzchnię nieco ponad 43m2 s...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 427 zł/m2)

2
1
43.06 m2
1900
15896225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973065 15896225 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która w doskonały sposób łączy funkcjonalność z prestiżem. To w pełni rozkładowe, doskonale doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
1
57.8 m2
1980
15896227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973070 15896227 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Pomorzanach w Szczecinie – jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej funkcjonalnych części miasta.Lokal posiada rozkładowy układ pomieszczeń i stanowi pełną własność. Mieszkanie 57,1 m2 składa się...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (10 352 zł/m2)

2
1
56.03 m2
2013
15863721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256633 15863721 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972
15883629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675348 15883629 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972