• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15753336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25195629 15753336 Oferujemy do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Jest to kawalerka na Pomorzanach w Szczecinie — spokojna i dobrze skomunikowana część dzielnicy. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w niskim bloku . Okna od podwórza . Jest...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

320 000 PLN (10 323 zł/m2)

1
1
31 m2
1977
15894468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942780 15894468 Do sprzedaży kawalerka 27,92 m2 w centrum z widokiem na Plac Żołnierza. Mieszkanie w standardzie podstawowym. Lokalizacja świetna pod wynajem w bezpośrednim sąsiedztwie linii tramwajowych nr 1, 2, 3, 4, pomiędzy Bramą Portowa, a Placem Rodła. I piętr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

300 000 PLN (10 745 zł/m2)

1
1
27.92 m2
1970
15896120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27969138 15896120 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Rodziewiczówny. Lokal jest gotowy do zamieszkania – idealny dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie sk...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (10 541 zł/m2)

3
1
50.28 m2
1960
15506852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20090310 15506852 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930
14889763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4071407 14889763 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930
15896091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27967563 15896091 Za odnowioną fasadą kamienicy czeka nowoczesne i jasne wnętrze stworzone do wygodnego życia.Na spokojnej ulicy Szarotki kryje się przestrzeń, która nie próbuje niczego udawać. Tu od pierwszego kroku czuć, że ktoś już wykonał całą trudną pracę — zosta...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (7 698 zł/m2)

3
-
90.8 m2
1930
15895080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27958274 15895080 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m², położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji na Pogodnie i nadaje się do własnej aranżacji według potrzeb przy...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

543 000 PLN (9 780 zł/m2)

2
1
55.52 m2
1930
15883254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674805 15883254 Mieszkanie własnościowe w fantastycznej lokalizacji z pięknym widokiem na Park Żeromskiego, Filharmonię i Zamek Książąt Pomorskich. 3 pokoje, powierzchnia mieszkania 68,95 m2 o nietypowym, bardzo praktycznym układzie. ul. Małopolska.Mieszkanie położo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

635 000 PLN (9 210 zł/m2)

3
-
68.95 m2
1965
15896065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966276 15896065 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej części Szczecina – ul. Gorkiego Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć szybki dostęp do centrum – ta oferta jest dla Ciebie. Najważ...

Szczecin (Łękno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

510 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
51 m2
1943
15895297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961777 15895297 Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, do zamieszkania lub do lekkiego odświeżenia w zależności od potrzeb i prefer...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (10 513 zł/m2)

2
-
39 m2
2010
15895298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961779 15895298 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 2 piwnice, 55m², PogodnoSpółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dostępne również dla osób spoza UE!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 2 piętrze, w jednej z najbardzie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15758768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25330102 15758768 Na sprzedaż mieszkanie na Warszewie-luksusowe osiedle Garden House Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Garden House na szcz...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
77.7 m2
2008