• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 928

15895297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961777 15895297 Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, do zamieszkania lub do lekkiego odświeżenia w zależności od potrzeb i prefer...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (10 513 zł/m2)

2
-
39 m2
2010
15895298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961779 15895298 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 2 piwnice, 55m², PogodnoSpółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dostępne również dla osób spoza UE!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 2 piętrze, w jednej z najbardzie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15758768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25330102 15758768 Na sprzedaż mieszkanie na Warszewie-luksusowe osiedle Garden House Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Garden House na szcz...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (10 167 zł/m2)

3
1
77.7 m2
2008
15893486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27912277 15893486 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 2010.) przy ul. Cztery Pory Roku w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz kl...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 794 zł/m2)

3
1
63 m2
2010
15710466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24378002 15710466 Komfortowy apartament 3-pokojowy w Hanza Tower 65,56 m² + loggia 7 m² 9. piętro Basen Garaż Komórka lokatorska.Zamieszkaj w sercu Szczecina – w nowoczesnym, doskonale zaprojektowanym apartamencie w prestiżowej inwestycji Hanza Tower. To wyjątkow...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 599 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
65.56 m2
2022
15799429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26186700 15799429 Przedstawiam propozycję ciekawej nieruchomości na osiedlu Drzetowo-Grabowo. Położenie w niedalekiej odległości od przepięknej wizytówki Szczecina czyli Wałów Chrobrego i promenady nad Odrą. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy od frontu na wysokim ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15883464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675222 15883464 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina.Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię około 37 m2 składają się:- salon o pow około 16 m2- sypialni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1985
15895085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27958545 15895085 Bardzo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m² z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Gumieniec. Największe atuty nieruchomości: • prywatny, ogrodzony ogródek oraz duży, zadaszony taras z kompletem mebli ogrodowyc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (12 480 zł/m2)

2
1
50.4 m2
2005
15883279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674829 15883279 Planujesz skredytować to mieszkanie – zadzwoń.Ładne, 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Pocztowej.Do oferty dołączony jest spacer wirtualny, warto się zapoznać.Śródmieście, bliskość sklepów, lokali usługowych, restauracji, komuni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

429 000 PLN (9 387 zł/m2)

2
1
45.7 m2
1900
15882728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673210 15882728 REZERWACJA!!! FANTASTYCZNA LOKALIZACJA. ULICA MARIACKA NA STARYM MIEŚCIE. PO KAPITALNYM REMONCIE, NOWOCZESNY STYL. MOŻLIWOŚĆ PARKOWANIA NA WEWNĘTRZNYM PODWÓRKU! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania położonego na Starym Mieście. W...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

679 000 PLN (11 522 zł/m2)

3
1
58.93 m2
1965
15886110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27748257 15886110 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta.Lokalizacja i okolica:Dlaczego Łękno to strzał w dziesiątkę? Łękno to je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

380 000 PLN (9 022 zł/m2)

2
1
42.12 m2
1960
15882976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673431 15882976 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone na 3 piętrze niskiego budynku z cegły z 1995 roku. Pierwotnie mieszkanie było 3 pokojowe, obecnie jeden pokój pełni funkcję jadalni i jest połączony z kuchnią. FORMA WŁASNOŚCI: spółdzie...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (11 316 zł/m2)

2
1
54.7 m2
1995