• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 928

15894084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922896 15894084 Bardzo ładnie zaaranżowane, przestronne, nowocześnie urządzone, wygodne 4 - pokojowe mieszkanie po remoncie, umeblowane nowymi meblami i wyposażone w sprzęt AGD, z dużym balkonem, pozwalającym nam poranną kawę, z widokiem na pobliskie jeziorko i d...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (10 220 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1980
15895233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961048 15895233 Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w budynku z cegły z 1992r. w samym Centrum miasta. Ścisłe Centrum niedaleko ul. KrzywoustegoPiastów w jednej z mniej ruchliwych ulic bocznych. Jest to spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu. Możliwość zakupu lokalu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (8 353 zł/m2)

3
1
76.5 m2
1992
15883201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673650 15883201 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15877585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27573937 15877585 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15894141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931647 15894141 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,63 m² z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Naruszewicza (tuż obok pętli Kołłątaja). Lokal ma świetny układ (3 niezależne pokoje i osobna kuchnia), dzięk...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (7 704 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15887982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27798688 15887982 W sprzedaży oferuję mieszkanie w którego w skład wchodzi:-3 pokoje;-salon z wyjściem balkonem;-kuchnia;-przedpokój;-łazienka;Do mieszkania przynależy piwnica.Opłata za czynsz wynosi 460 zł przy 1 osobie.Opłata za gaz według zużycia.Opłata za prąd wed...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 796 zł/m2)

4
1
117.57 m2
1930
15765959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25494639 15765959 Przestronne mieszkanie o powierzchni 78,7 m2, położone w dzielnicy Zdroje. Idealne dla rodziny.Możliwość zakupu przez osoby spoza UE.CENA DO NEGOCJACJILokal składa się z:- 4 pokoi, o powierzchni: ok. 8m2, 11m2, 12m2 oraz 20m2- widnej kuchni o powierz...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

679 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
78.7 m2
1993
15895119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27959585 15895119 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Bukowym na prawobrzeżu Szczecina, około 100 m od Puszczy Bukowej. Lokal położony na 2 piętrze w niskim bloku z 2005 roku. Budynek zadbany, klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Powierzchni...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

652 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
-
72.54 m2
2005
15883090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673676 15883090 Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,30 m² znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje oraz osobną łazienkę i toaletę .Do mieszkania przynależy piwnica. Opłaty za czynsz wynoszą 500 z...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (10 378 zł/m2)

2
2
42.3 m2
1976
15883205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673659 15883205 Mam dla Państwa na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z KW.Świeżo wyremontowana nieruchomość. W świetnej lokalizacji, usytuowane na 10 piętrze z widokiem na panoramę Szczecina - na os. Zawadzkiego ....

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (9 816 zł/m2)

3
1
41.77 m2
1980
15894763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948615 15894763 Komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie. Lokal znajduje się w kameralnym, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych.STAN MIESZKANIA – PACHNĄCE NOWOŚCIĄ: Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący wymianę wszystkich instala...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 852 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1970
15883941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27686681 15883941 Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy.Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z oknem. Kuchnia z ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

369 000 PLN (8 920 zł/m2)

2
1
41.37 m2
1900