• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 928

15883941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27686681 15883941 Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy.Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z oknem. Kuchnia z ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

369 000 PLN (8 920 zł/m2)

2
1
41.37 m2
1900
15793587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042563 15793587 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15894927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952007 15894927 Prezentujemy ofertę sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum z oknami na Aleję Fontann. Mieszkanie po remoncie generalnym obejmującym wymianę wszystkich instalacji, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla osób szuka...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 977 zł/m2)

2
1
48.01 m2
1910
15895005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955921 15895005 Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum niedaleko Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w bocznej ulicy o minimalnym natężeniu ruchu. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, ale bez ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (9 289 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1930
15890561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879170 15890561 Szukasz mieszkania, w którym odpoczniesz, wypijesz kawę na tarasie lub poopalasz się na słonecznym balkonie? Idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, bezpieczeństwo i spokój. Propozycja trzypokojowego mieszkania na zamkniętym monitorow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 127 zł/m2)

3
1
70.1 m2
2008
15883569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675260 15883569 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary. Mieszkanie urządzone jest w stonowanych kolorach i pozostawia ...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (10 501 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2005
15883416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675105 15883416 Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7 m² (94 m² po podłodze) Nieruchomość po generalnym remoncie – gotowa do...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

869 000 PLN (9 245 zł/m2)

4
2
94 m2
1995
15882785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673358 15882785 Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze wysokiego budynku.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Na powierzchnię 18,6m2 składają się:- pok...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

229 000 PLN (12 312 zł/m2)

1
1
18.6 m2
1975
15747943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25104870 15747943 Nowoczesne mieszkanie 37,43 m² – Reda City, etap II – ul. Bronowicka, Gumieńce, SzczecinNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul. Bronowickiej na szczecińskich Gumieńcach.Lokal o powierzchni 37,43...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (13 332 zł/m2)

1
-
37.43 m2
2025
15882994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673177 15882994 Rezerwacja.Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Nieruchomość znajduje się ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 000 PLN (10 288 zł/m2)

2
1
52 m2
1995
15869739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27408000 15869739 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000