• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 928

15883700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675419 15883700 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 411 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15890201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874400 15890201 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej — kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie.Budynek z 2013 roku, wzniesiony w technologii tradycyjnej. Mieszkanie jest zadbane, o ciepł...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 480 zł/m2)

3
1
63.5 m2
2013
15818961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671104 15818961 3 pokoje z dużym balkonem ul. Metalowa 1 piętro Również dla obywateli spoza Unii Europejskiej!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,8m2 położone przy ulicy Metalowej, w wieżowcu na 1. piętrze.- Salon z wyjści...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (9 640 zł/m2)

3
-
52.8 m2
1980
15882793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673373 15882793 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,08 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 50.) przy ul. Willowej w Szczecinie. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz klasyczny, wygodny uk...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 790 zł/m2)

2
1
51.08 m2
1958
15889908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863507 15889908 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,90 m², położone na szóstym piętrze wysokiego bloku (lata 70.) przy ul. Krasińskiego w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń z o...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (9 472 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1976
15883057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673608 15883057 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2Pokój o pow. ok. 13,59 m²Łazienka z prysznicem o pow. ok. 2,73 m²Kuchnia widna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
1
43.95 m2
1975
15781196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823117 15781196 Na sprzedaż! Apartament o powierzchni 34,18 m2 zlokalizowany na 4 piętrze budynku Hanza Tower Luxury w Szczecinie:- hol 4,12 m2,- pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,63 m2,- łazienka 3,43 m2,- loggia 5,88 m2. W pełni wyposażony apartament - aktualne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

597 000 PLN (17 466 zł/m2)

1
1
34.18 m2
2020
15882866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673169 15882866 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,04 m², położone na drugim piętrze niskiego budynku z cegły (lata 90.) przy ul. Szafera w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 761 zł/m2)

2
1
46 m2
1996
15829071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597659 15829071 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,9 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części Pomorzan. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon francuski,Pokój (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposaż...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (7 996 zł/m2)

2
1
46.9 m2
1974
15721198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24598421 15721198 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15894438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942618 15894438 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15733901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810388 15733901 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998