• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 928

15894417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942009 15894417 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15776709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716241 15776709 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15776699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716220 15776699 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15719286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564606 15719286 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15719331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564626 15719331 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

655 000 PLN (13 176 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15883504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675177 15883504 Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych.NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. użytkowej 65,84 m2 składa się z:- dużego i ustawnego salonu (26,35...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (8 187 zł/m2)

2
1
65.84 m2
1920
15577698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21706431 15577698 Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety itd. ze względu na swoje położenie .Możliwość zrobienia bezpośredniego wejścia z ulicy.Mieszkanie zna...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (9 520 zł/m2)

4
1
125 m2
1938
15888592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817560 15888592 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany.Mieszkanie położone jest na 6 piętrze ocieplonego wieżowca z 1980 roku. Na powierzchnię około 47 m2 składają się:- salon o pow. około 15 m2- sypi...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (10 106 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15883576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675267 15883576 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,50 m2 usytuowane na parterze zadbanego budynku z 2005 roku w północnej części Szczecina. ​Pełna własność ! ​Na powierzchnię nieruchomości składają się bardzo słoneczny pokój o pow. 14 m...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005
15883034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673562 15883034 Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu jest duża szafa wnękowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania ponad 45...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 500 PLN (12 900 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15792040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26004315 15792040 Na sprzedaż ładna kawalerka położona w samym Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2020 roku i ma powierzchnię 26m2. Świetna lokalizacja blisko Centrum i komunikacji miejskiej. W bliskiej odległoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (10 962 zł/m2)

1
1
26 m2
1930