• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15887281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780237 15887281 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. OkrągBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1963 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-oddzielnej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (21 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1963
15887255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779322 15887255 3 pokojowe mieszkanie ul. Solec ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61 m2Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfortowe sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
-
61 m2
2012
15886736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27766011 15886736 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:- salonu, - sypialni (drzwi z ko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 179 zł/m2)

1
1
28 m2
1975
15885952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744279 15885952 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15887935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27797577 15887935 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,5m2 składa się z:- salon z aneks...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (17 931 zł/m2)

4
1
72.5 m2
1995
15887257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779529 15887257 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,36m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (21 828 zł/m2)

1
1
34.36 m2
1955
15887238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779338 15887238 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Brzozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze, a zarazem jest to ostatnie piętro budynku - kamienica zbudowana jest na skarpie.Rok budowy: 783,21NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powier...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 821 zł/m2)

1
1
38.69 m2
1960
15885950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744277 15885950 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. BagnoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-łazienki,-przedpok...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (33 286 zł/m2)

1
1
21 m2
1967
15885910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743647 15885910 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. 29 Listopada BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (20 690 zł/m2)

1
1
29 m2
1965
15888189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27806498 15888189 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,8 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (21 881 zł/m2)

2
1
38.8 m2
1972
15887458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784027 15887458 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. al. SolidarnościBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,04m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 100 PLN (23 237 zł/m2)

2
1
43.04 m2
1950
15896208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27973067 15896208 Apartament zlokalizowany przy ul. Zagórnej 68 - w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Warszawy, na Powiślu. To miejsce, które łączy kameralny charakter zabudowy z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.Wyjątkowy apart...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
2
72 m2
-