• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 82

15483198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19557261 15483198 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 55 m2 zlokalizowany w 1-piętrowym budynku z 2008 roku, w dzielnicy UrsusSkorosze. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (180m), stacja kolejowa Opacz (500m) oraz Aleje Jerozolimskie, które zapewniają dosk...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 797 PLN (87 zł/m2)

11
-
55 m2
2008
15670092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23626881 15670092 Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 65 m2 zlokalizowany w centrum Ursusa Niedźwiadek. Powierzchnia o długości 10,30 i szerokości 5,10 metrów (na końcu rozszerzona do prawie 8 metrów) z dużą oszkloną witryną. Wysokość pomieszczeń 2,63 m. Lokal jes...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (90 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15662620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23504679 15662620 Do wynajęcia biuro (dostępne od zaraz) o powierzchni 65 m2 na I piętrze w budynku zlokalizowanym na granicy Ursusa i Piastowa. W lokalu są cztery pomieszczenia (3 pokoje i WC).Budynek posiada system monitoringu oraz jest zabezpieczony system Solid Se...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15889797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27862044 15889797 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.42 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 PLN (40 zł/m2)

3
-
42 m2
1980
15889784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27861622 15889784 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 PLN (70 zł/m2)

1
-
25 m2
1980
15889428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849911 15889428 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy-----------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (55 zł/m2)

1
-
28 m2
1980
15889426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849910 15889426 Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowe biuro o pow. 40,80 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

3
-
40 m2
1980
15889424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849909 15889424 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 119,60 m2 na parterze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 578 PLN (55 zł/m2)

1
-
119 m2
1980
15835282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26766073 15835282 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 240 m² w Ursusie, 5 minut od PKP Ursus Niedźwiadek, przy głównej ulicy, w pobliżu dużego osiedla mieszkaniowego i licznych lokali usługowych.Powierzchnia b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (39 zł/m2)

4
-
240 m2
-
15871722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27474628 15871722 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 87,03 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (101 zł/m2)

2
-
87 m2
2008
15886931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771874 15886931 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15886880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771332 15886880 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (117 zł/m2)

1
-
23 m2
2008