• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 291

15359608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16777821 15359608 Apartament lux - Klecina, 2 pokoje, garaż OPIEKUN OFERTY SYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602*** DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament przy ulicy Przyjaźni o łącznej powierzchni 63mkw w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
63 m2
-
14733406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 48828 14733406 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Mieszkanie znajduję się przy ulicy Buforowej na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest na osiedlu zamkniętym. Dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu wschodniej obwodnicy Wrocławia z wylotem na Wr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (46 zł/m2)

3
-
68 m2
2017
15141116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10782113 15141116 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
90 m2
2020
15778397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25751412 15778397 Opiekun Oferty:Svitlana Luts Tel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu Nieruchomościami***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w prestiżowej lokalizacji na ulicy Czystej 4. Apartament je...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (99 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15619749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22595060 15619749 OPIEKUN OFERTYWERONIKA WOŹNIAKTEL. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960(ENGLISH VERSION BELOW)*** MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ ***Polecam przestronne, bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w samym sercu Wrocławia. Apartamen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (71 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15867760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27351633 15867760 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Krzysztofa Kolumba znanej inwestycji Olimpia port. Dwa pokoje zlokalizowane na Swojczycach z dobrym połączeniem ze Ścisłym Centru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (63 zł/m2)

2
-
51 m2
2015
15885932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27744986 15885932 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Nowych Żernikach (WUWA2). Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze i lokale gastronomiczne, co sprawia, że cod...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2017
15878803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27601970 15878803 Opiekun oferty:WIOLETTA GRZESIAKTEL. TEL. 602-101-602Nr Licencji PFRN 22583KLUCZE W BIURZEPrzytulne mieszkanie 2 pok. w inwestycji Olimpia Port z osobną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym.LOKALIZACJA:Inwestycja znajduje się przy bulwarze nadr...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (54 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15886511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761532 15886511 Dominika KasprzykSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602*MIESZKANIE DOSTĘPNE OD LIPIECPolecam 2-pokojowe mieszkanie z tarasemogródkiem, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.Apartament s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
39 m2
2019
15880844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27615575 15880844 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,51 m usytuowane w nowoczesnym budynku z 2015 roku położone w samym centrum.Z mieszkania rozpościera się przepiękny widok na Odrę.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (64 zł/m2)

2
1
56 m2
2015
15859482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168449 15859482 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, położonego na ul. Dmowskiego.UKŁAD LOKALU:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
56 m2
2016
15876065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27529635 15876065 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu 3-pokojowego z widokiem na rzekę, zlokalizowanego w najbardziej pożądany...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (79 zł/m2)

3
1
61 m2
2020