• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 287

15628574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811608 15628574 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15628576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811610 15628576 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15761785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25394207 15761785 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam wyjątkowy, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu przy ulicy Księcia Wi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15714886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24475956 15714886 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: + 48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15290443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14893314 15290443 Opiekun Oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Pośrednik Obrotu NieruchomościamiTEL. 602-101-602 Dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 3 pokojowy apartament o pow. 106m2. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (122 zł/m2)

3
-
106 m2
-
15568423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21525361 15568423 Przestronne i przytulne mieszkanie z osobną sypialnią i garażem podziemnym!Ciche mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej.Opiekun oferty:Sebastian MatczakTel: 602 101 602Lokalizacja:Kępa Mieszczańska zlokalizowana jest na granicy ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (76 zł/m2)

2
-
34 m2
2019
15016758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6956595 15016758 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni BLEVEDER PARKOtoczenie nieruchomości:Idealna komunikacja z innymi częściami Wrocławia. Do centrum zaledwie 15 min, do autostrady 5 min . Na osiedlu ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
73 m2
2010
15467419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 19211657 15467419 Opiekun Oferty:Jarosław BiegańskiTel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiLicencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 28446***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.87m2...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 900 PLN (93 zł/m2)

4
-
85 m2
2024
15359608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16777821 15359608 Apartament lux - Klecina, 2 pokoje, garaż OPIEKUN OFERTY SYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602*** DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament przy ulicy Przyjaźni o łącznej powierzchni 63mkw w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
63 m2
-
14733406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 48828 14733406 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Mieszkanie znajduję się przy ulicy Buforowej na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest na osiedlu zamkniętym. Dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu wschodniej obwodnicy Wrocławia z wylotem na Wr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (46 zł/m2)

3
-
68 m2
2017
15141116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10782113 15141116 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
90 m2
2020
15778397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25751412 15778397 Opiekun Oferty:Svitlana Luts Tel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu Nieruchomościami***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w prestiżowej lokalizacji na ulicy Czystej 4. Apartament je...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (99 zł/m2)

2
1
40 m2
2025