• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 286

15889559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27853033 15889559 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15828448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616870 15828448 Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia w sercu Wrocławia? Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. W Twoich rękach znajduje się klucz do komfortowego i prestiżowego apartamentu w tętniącym życiem mieście. 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone z ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15699888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24178400 15699888 Svitlana LutsSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602**for English scroll down**Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m, wyposażone w funkcjonalną garderobę, położone na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto.Otoczeni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15854201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27071856 15854201 Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 Mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 z balkonem, położone jest na 9 piętrze, w 11-piętrowym budynku na Popowicach! Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (50 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15807463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26366299 15807463 Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachuOpiekun oferty:Julia AndrulewiczSDP Nieruchomościtel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z prywatnym tarasem na dachu.Nieruchomość możliwa na wynajem tylko dla f...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

13 999 PLN (119 zł/m2)

3
2
118 m2
2020
15870491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27428584 15870491 Piękne, 4 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na ostatnim piętrzeKameralne osiedleWynajem możliwy tylko dla firm.Opiekun nieruchomości:Julia Andrulewicztel. 602 101 602Otoczenie:Prezentowana nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu w popularnej...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 900 PLN (100 zł/m2)

4
1
89 m2
2023
15833962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27056842 15833962 Mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe 70 m2 ogród + taras Grabiszyn OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602 e-mail: [email protected](For English scroll down)***WOLNE OD ZARAZ***Polecam do wynajęcia mieszkanie na wrocławs...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (55 zł/m2)

3
-
69 m2
2010
15767049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25517175 15767049 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z centrum ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (66 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15628578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811772 15628578 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 4 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 000 PLN (100 zł/m2)

7
-
80 m2
2025
15628575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811609 15628575 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15628574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811608 15628574 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15628576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811610 15628576 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025