• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 286

15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15894480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944090 15894480 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 50 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15894863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27949923 15894863 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Stanisława Drabika na Jagodnie we Wrocławiu. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane oraz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (57 zł/m2)

4
-
54 m2
2022
15894588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27944652 15894588 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ, w pełni umeblowaną i wyposażoną, ul. Legnicka Przedmiejska.Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 5 piętrze o powierzchni ok. 26 m2 składają się: - pokój dzienny z aneksem kuche...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2019
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo możliwość korzystania z komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym.PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15894575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM, słoneczne, 2 tarasy, klimatyzowane 27944626 15894575 Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m², położone na Osiedlu Mieszczańskim przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz nowoczesnym wykończeniem. Du...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (57 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15867087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334998 15867087 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA**Serdecznie polecam do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Drabika na...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
1
47 m2
2022
15891356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27895101 15891356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przyul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskimsąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15889120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845567 15889120 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 54 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (93 zł/m2)

2
-
54 m2
2020
15894088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27922993 15894088 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Buska na Krzykach.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 3 piętrze o powierzchni ok. 60 m2 składają się:- 3 niezależne pokoje,- osobna kuchnia z oknem,- łazienka,...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (46 zł/m2)

3
-
59 m2
1975
15894405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka koło dworca PKP 27941566 15894405 Do wynajęcia komfortowa kawalerka znajdująca się przy ulicy Rejtana (tuż obok dworca PKP) w kamienicy na III piętrze (bez windy). Mieszkanie składa się z dużego pokoju, aneksu kuchennego i łazienki, w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie gazowe....

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Tadeusza Rejtana

1 900 PLN (63 zł/m2)

1
1
30 m2
-