• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 286

15877576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27573911 15877576 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie z pięknym ogródkiem. Planty Racławickie, fitness tyl...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (79 zł/m2)

3
-
62 m2
2022
14786439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3055309 14786439 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058For English version scroll downPolecam 2-pokojowe.mieszkanie o pow.42m2 usytuowane na KrzykachPartynice ul. Przyjaźni.Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
43 m2
2015
15872998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27509904 15872998 Opiekun Oferty: Monika JaworskaTel. 602 101 602 OFERTA TYLKO DLA OSÓB ZATRUDNIONYCH W RAMACH UMOWY O PRACĘ.Mieszkanie idealne dla 2 osób ceniących komfort i przestrzeń.Właściciel nie akceptuje zwierząt.Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Naje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (47 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15881762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27648469 15881762 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej części Wrocławia - na Północnych Popowicach. Nieruchomość znajduje ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15894278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27939619 15894278 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskich Złotnikach, położonego na ul. Kościańskiej.UKŁAD LOKALU: - Salo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 100 PLN (66 zł/m2)

3
1
77 m2
2021
15731354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24793286 15731354 Opiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602*DOSTĘPNY OD TERAZ* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Radomierzyce.Dom wykończony w b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (76 zł/m2)

3
-
85 m2
2024
15663818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23538022 15663818 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamiesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
53 m2
2013
15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
15893340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908344 15893340 DO WYNAJĘCIA 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy RondzieDOSTĘPNE OD 1 SIERPNIAUKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się:- pokój dwuosobowy- dwa pokoje jednoosobowe- łazienka z natryskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
1985
15884929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27714719 15884929 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 80 m, położony w samym sercu Wrocławia przy Parku Mieszczańskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bud...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
80 m2
2022
15467209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe, centrum, nad rzeką, obok uniwersytetu 19208702 15467209 > Pierwszy najem> Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta> Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów> Apartament wykończony w wysokim standardzie - wszystkie sprzęty ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 PLN (87 zł/m2)

1
1
27 m2
1900
15893541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27913724 15893541 Do wynajęcia pokój w pełni rozkładowym mieszkaniu w super lokalizacji w centrum, ul. Zaolziańska między Arkadami Wroclavią a Skytower, Tylko z 1 osobą w mieszkaniu 50m2, maksymalny komfort Pokój w cenie 1150 + 400 opłaty =1550zł dla 1 osoby ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 PLN (82 zł/m2)

2
-
14 m2
1975