• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 286

15876864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27558401 15876864 *** 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę ***OPIEKUN OFERTYJulia AndrulewiczTEL. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Apartamentowiec River Point znajduje się na popularnej Kępie Mieszczańskiej - w jednej z najbardziej pożądanej części mias...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 990 PLN (68 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15891250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27893198 15891250 Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie trzypokojowe, Wrocław Maślice, ul. SuwalskaPOWIERZCHNIA: 54,5 m2UKŁAD POMIESZCZEŃkuchnia w aneksiesalon z wyjściem na balkon(meble oraz markiza)sypialnia 1sypialnia 2łazienkaSTANDARD I WYPOSAŻENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
54 m2
2010
15891223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27892607 15891223 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w zadbanym 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - okolice ul. Żmigrodzkiej Broniewskiego (bliskie Psie Pole - Obręb Polanka). Świetnie skomu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (61 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15882550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27667823 15882550 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisOferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku.DOSKONAŁA LOKALIZACJA:Atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (65 zł/m2)

1
-
34 m2
2009
15891113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27887925 15891113 Apartament przy Parku Szczytnickim 2 pokoje, 52 m2 pierwszy najem OPIEKUN OFERTYSYLWIA BEDNARSKATel: +48 602 101 602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZDo wynajęcia oferujemy całk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (96 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15859188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165179 15859188 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZPierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposażyć mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15890461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, duża komórka lokatorska, balkon 27877387 15890461 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m², położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu pieszczego spaceru. Mieszkanie składa się...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15857959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, duża komórka lokatorska, balkon 27137263 15857959 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m², położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu pieszczego spaceru. Mieszkanie składa się...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15890151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27873407 15890151 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*for english scroll down*Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem na Krzykach?Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie z przestronnymi sypialniami i balkonem w budynku z 2016 r...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (57 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
15890135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży taras, słoneczne, tereny spacerowe 27871988 15890135 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,16 m² z dużym tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. Lokal znajduje się wewnątrz osiedla, dzięki czemu zapewnia ciszę i prywatn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15890117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka wszystko nowe - widok na miasto, balkon 27870139 15890117 Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się na X piętrze w budynku z windą przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Wszystko nowe, po generalnym remoncie. Mieszkanie jest umeblowane i ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Lubuska

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15853726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27055615 15853726 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
30 m2
2026