• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 286

15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15171186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11591886 15171186 Luksusowe mieszkanie 110m2, Oporów, 2 balkony, garaż AGENT PROWADZĄCYSYLWIA BEDNARSKATEL. 664 -087 -796For English version scroll down***DOSTĘPNE OD CZERWCA***Polecam luksusowe 3pok. mieszkanie o pow.110m2 usytuowane na zamknietym osiedlu w spokojnej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (41 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15867083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334993 15867083 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602*** WOLNE OD 01062026 ***Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 49m2 zlokalizowaną w inwestycji ,,Dorzecze Legnickiej'' z 2019 roku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
14699833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2984925 14699833 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie zachęcam do wynajęcia przestronnego apartamentu z 2018 roku z bardzo dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na stronę wschodnią, ogrzewanie miejsce, woda wliczona w czynsz. Osiedle z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (53 zł/m2)

3
-
60 m2
2018
15841476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789987 15841476 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058wolne od 01.04.2026Serdecznie polecam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie zlokalizowane na Psi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15834924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789986 15834924 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Lokalizacja:Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum oraz wygodny dojazd do obwodnicy i autostra...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (65 zł/m2)

3
-
57 m2
2017
15889672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27858464 15889672 Opiekun oferty: Kinga Ustyniaktel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 47,52 m2, położone jest na parterze 2-kondygnacyjnego budynku.Wejście do budynku od strony ogólnodostępnego podwórka, na którym można swobodnie zapark...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 PLN (29 zł/m2)

2
-
47 m2
1920
15889240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846219 15889240 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 39 M2 - STARE MIASTO - SZCZEPIN ul. Lubińska. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętro...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15228723 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ołtaszyn, 3 pokoje, garaż zamykany, piwnica, 13304370 15228723         Mieszkanie nieumeblowane lub częściowo umeblowane - 3 osobne pokoje, garaż, duża piwnica, na kameralnym osiedlu położonym przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej (boczna ul. Zwycięskiej), osiedle Ołtaszyn.Miesz...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

3 900 PLN (50 zł/m2)

3
-
78 m2
2008
13445665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1740131 13445665 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Tęczowej, na zamykanym osiedlu z całodobową ochroną fizyczną, powstałe w 2018 roku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne oraz balkon.Mieszkanie mieści się na III piętrze w bud...

Wrocław (Fabryczna), Tęczowa

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2018
15889559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27853033 15889559 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15828448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616870 15828448 Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia w sercu Wrocławia? Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. W Twoich rękach znajduje się klucz do komfortowego i prestiżowego apartamentu w tętniącym życiem mieście. 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone z ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2019