• Nieruchomości Polska

Dom bliźniak

  • Pokoje5
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 149m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 1 295 000 PLN
  • MiastoLublin
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
NOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY
WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ
Prawdziwy DOM z przestrzenią. Poczuj swobodę i komfort życia.
Super lokalizacja! Lublin Sławin
✨ Dlaczego warto?
✔ 149 m² powierzchni użytkowej (172 m² całkowita)
✔ duże pokoje bez klitek
✔ 2 działki po 635 m²
✔ 5 pokoi + 2 garderoby + oddzielna pralnia
✔ salon z wyjściem na taras i ogród
✔ garaż w bryle budynku
✔ ogrzewanie podłogowe w całym domu
✔ piec gazowy i fotowoltaika w cenie
✔ wszystkie media miejskie
✔ stan deweloperski
✔ termin zakończenia- IV kwartał 2026
✅ Interesuje Cię wykończenie na gotowo ? Nie ma problemu
✅ Cena: 1 295 000 zł
✅ Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji
✅ Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz poznać szczegóły
XXXXX696

Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888303
  • Data publikacji: 16 maja 2026 11:22 (8 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Lubelskie, Lublin, Sławin ,
Andrzej

Andrzej

+48XXXXXX696
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Lublin, Sławin

nieruchomosci-polska-24.pl / 15888303

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 295 000 PLN

8 691 zł/m2
Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

Andrzej

+4848501103696

Główne cechy:

  • Powierzchnia 149m2
  • Pokoje 5
  • Rok budowy 2026

Opis - Dom Bliźniak

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
NOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY
WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ
Super lokalizacja! Lublin Sławin
✨ Dlaczego warto?
✔ 149 m² powierzchni użytkowej (172 m² całkowita)
✔ duże pokoje bez klitek
✔ 2 działki po 635 m²
✔ 5 pokoi + 2 garderoby + oddzielna pralnia
✔ salon z wyjściem na taras i ogród
✔ garaż w bryle budynku
✔ ogrzewanie podłogowe w całym domu
✔ piec gazowy i fotowoltaika w cenie
✔ wszystkie media miejskie
✔ stan deweloperski
✔ termin zakończenia- IV kwartał 2026
✅ Interesuje Cię wykończenie na gotowo ? Nie ma problemu
✅ Cena: 1 295 000 zł
✅ Kupujący nie płaci podatku PCC i prowizji
✅ Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz poznać szczegóły
✅ 501 103 696
www.lubdom.pl
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888303
  • Data publikacji: 16 maja 2026 11:22 (8 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 5