• Nieruchomości Polska

690 000 PLN na sprzedaż

Marki (Mazowieckie - gmina Marki)

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 51.17m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 690 000 PLN
  • MiastoMarki
  • Rok budowy2005

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Maksymiliana Małachowskiego

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 51,17m2 składa się z:
- 2 pokoi,
- oddzielnej kuchni,
- łazienki

Powierzchnia dodatkowa:
- balkon

Mieszkanie własnościowe

Czynsz wynosi 1200zł.

Ekspozycja okien: wschód/ południe.

PARKING
- ogólnodostępny

OKOLICA
Lokalizacja przy ul. Małachowskiego w Markach zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy I strefy znajduje się zaledwie około 190 m od budynku, co umożliwia sprawny dojazd do Warszawy i okolic.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889290
  • Data publikacji: 11 maja 2026 17:16 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 7

Mapa

Mazowieckie, Marki ,
AGENCJA PIÓREK HOUSE

AGENCJA PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX079
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Marki

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889290

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

690 000 PLN

13 484 zł/m2
Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 51.17m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2005

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 51,17m2 składa się z:
- 2 pokoi,
- oddzielnej kuchni,
- łazienki

Powierzchnia dodatkowa:
- balkon

Mieszkanie własnościowe

Czynsz wynosi 1200zł.

Ekspozycja okien: wschód/ południe.

PARKING
- ogólnodostępny

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889290
  • Data publikacji: 11 maja 2026 17:16 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 7