• Nieruchomości Polska

3-pok. | gotowe | Straszyn

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 58m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 639 000 PLN
  • MiastoStraszyn
  • Rok budowy2012

Opis szczegółowy

Oferujemy wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,61 m², zlokalizowane na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej - jednej z najbardziej pożądanych, cichych ulic w Straszynie. Powierzchnia liczona po podłodze przekracza 70 m² dzięki praktycznym skosom, które zwiększają możliwości aranżacyjne.

Układ mieszkania:
- salon z aneksem kuchennym (ekspozycja północna)
- sypialnia
- pokój dziecięcy / gabinet
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze (garderoba + pralnia)
- przedpokój
- balkon z widokiem na zieleń

Układ jest bardzo funkcjonalny - idealny zarówno dla rodziny, jak i pary pracującej zdalnie.

Standard wykończenia i wyposażenie:
Mieszkanie zostało urządzone w spójnym, nowoczesnym stylu z wykorzystaniem naturalnych materiałów. W 2023 roku położono wysokiej klasy panele winylowe w jodełkę, które podkreślają elegancję wnętrza.

- kuchnia i łazienka wyposażone w drewniane blaty
- pełna zabudowa kuchenna + sprzęt AGD
- filtr do wody w kuchni
- piec dwufunkcyjny - niezależne ogrzewanie i ciepła woda
- bardzo dobre doświetlenie dzięki dużym przeszkleniom i oknom dachowym
- światłowód w budynku - szybki Internet
- balkon wychodzi na zieleń - brak bezpośredniej zabudowy zapewnia prywatność, ciszę i przyjemny widok przez cały rok.

Dodatkowe atuty:
- do mieszkania przynależy miejsce postojowe
- niskie koszty utrzymania
- mieszkanie gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów
- wysokie sufity (270-330 cm), które nadają wnętrzu przestronności.

Lokalizacja - ul. Spokojna, Straszyn
Ulica Spokojna to kameralna, mało uczęszczana część Straszyna, ceniona za ciszę, bezpieczeństwo i bliskość natury. Zabudowa jest niska i uporządkowana, co daje poczucie przestrzeni i komfortu życia.

W najbliższym otoczeniu znajdują się:

- tereny spacerowe, ścieżki rowerowe i lasy
- sklepy spożywcze i punkty usługowe
- szkoła i przedszkole
- szybki dojazd do Gdańska oraz obwodnicy Trójmiasta

To lokalizacja idealna dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku, ale nie rezygnować z wygodnej komunikacji.

Zadzwoń i umów się na prezentację - to mieszkanie na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie.

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889661
  • Data publikacji: 12 maja 2026 11:22 (13 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 2

Mapa

Pomorskie, Straszyn ,
Katarzyna Rawicka

Katarzyna Rawicka

+48XXXXXX568
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Straszyn

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889661

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

639 000 PLN

11 017 zł/m2
Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

Katarzyna Rawicka

+48798568568

Główne cechy:

  • Powierzchnia 58m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2012

Opis - 3-pok. | gotowe | Straszyn

Układ mieszkania:
- salon z aneksem kuchennym (ekspozycja północna)
- sypialnia
- pokój dziecięcy / gabinet
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze (garderoba + pralnia)
- przedpokój
- balkon z widokiem na zieleń

Standard wykończenia i wyposażenie:

- kuchnia i łazienka wyposażone w drewniane blaty
- pełna zabudowa kuchenna + sprzęt AGD
- filtr do wody w kuchni
- piec dwufunkcyjny - niezależne ogrzewanie i ciepła woda
- światłowód w budynku - szybki Internet

Dodatkowe atuty:
- do mieszkania przynależy miejsce postojowe
- niskie koszty utrzymania