• Nieruchomości Polska
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 12 807

15805687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314385 15805687 Dom na sprzedaż – Legnica, osiedle Wierzbiak 225 m² Na sprzedaż komfortowy, przestronny i świetnie utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni 225 m², położony w jednej z najbardziej cenionych części Legnicy – na kameralnym i zielonym osiedlu Wierzbia...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 550 000 PLN (6 889 zł/m2)

6
2
225 m2
2007
15573899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21618873 15573899 Dom na sprzedaż – wolnostojący, przestronny i funkcjonalny – Legnica, osiedle domów jednorodzinnych. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Legnicy. Budynek usytuowany jest na ogrodzon...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

850 000 PLN (4 450 zł/m2)

5
2
191 m2
1993
15799553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26193411 15799553 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Legnicy, na spokojnym i cenionym osiedlu Sienkiewicza. W skład oferty wchodzą dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1071 m², na których zrealizowano dwa budynki w stanie surowym zamkniętym, dając...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

850 000 PLN (3 195 zł/m2)

8
2
266 m2
1999
15295567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15061298 15295567 Polecamy nieruchomość w Legnicy o przeznaczeniu mieszkalno- usługowym.Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej około 500 mkw z czego mieszkalnej około 358 mkw.Budynek usługowy, funkcjonujący jako warsztat samochodowy o powierzchni 170mkw.Lokaliza...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 799 000 PLN (3 598 zł/m2)

8
3
500 m2
1994
15754107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25226851 15754107 Na sprzedaż dwupiętrowy dom mieszkalny w przedwojennej zabudowie, wpisany do ewidencji zabytków, położony w spokojnej dzielnicy Przybków w Legnicy. Budynek składa się z części mieszkalnej oraz części gospodarczej ze stropem murowanym. Aktualnie wymag...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

185 000 PLN (925 zł/m2)

6
-
200 m2
1915
15730674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24782400 15730674 Polecamy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Piotrowicach (powiat Jawor). Działka o powierzchni 1542 m² objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na terenie posesji znajd...

Piotrowice (Dolnośląskie, gm. Męcinka)

200 000 PLN (2 000 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15535614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20731452 15535614 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalno-usługowej w Legnicy, przy ul. Korczaka. Doskonała lokalizacja - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, zapewniającej łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta. W najbliższej ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 500 000 PLN (4 991 zł/m2)

6
3
300.52 m2
1989
15326183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15868017 15326183 Polecamy nowo wybudowany dom w stanie deweloperskim budowany zgodnie z projektem Aleksandria 1475 firmy projektowej Archeton.Inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy Legnicą a Wrocławiem w niedalekiej odległości od zjazdu A4 Wądroże.Sprzedaż nierucho...

Kępy (Dolnośląskie, gm. Wądroże Wielkie)

825 000 PLN (7 366 zł/m2)

5
2
112 m2
2026
15753916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25218820 15753916 Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej miejscowości Ziemnice, oddalonej zaledwie 5 km od centrum Legnicy i blisko stacji PKP w Kunicach. To spokojna, zielona okolica z przewagą nowych domów jedno...

Grzybiany (Ziemnice) (Dolnośląskie, gm. Kunice)

1 690 000 PLN (7 372 zł/m2)

5
2
229.26 m2
2012
15424127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18244538 15424127 Polecamy dom pod lasem w miejscowości Krzeczyn Wielki gm. Lubin.Nowoczesny dom Premium w stanie deweloperskim.Dom jest wybudowany zgodnie z projektem Dom w Zimokwiatach 2 firmy projektowej Archon. Powierzchnia 130m2 ( parter 66m2, piętro 62m2 ) + s...

Krzeczyn Wielki (Dolnośląskie, gm. Lubin)

890 000 PLN (5 235 zł/m2)

4
2
170 m2
2026
15885354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27726658 15885354 Duży dom 4 km od centrum Myślenic. Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej około 250 m2. Dom 3 kondygnacyjny. Na parterze garaż i pomieszczenia techniczne. Na poziomie 1, duży salon, kuchnia, łazienka i jeden pokój. Salon z wyjściem na...

Osieczany (Małopolskie, gm. Myślenice)

445 000 PLN (1 780 zł/m2)

7
-
250 m2
1990
15359471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat z restauracją- 8 apartamentów wysoki Roi 16772108 15359471 NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT Z RESTAURACJĄ W SERCU KRYNICY MORSKIEJ !GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restauracją położony w centrum Krynicy Morskiej. Historia budynk...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

3 500 000 PLN (5 691 zł/m2)

8
5
615 m2
2016