• Nieruchomości Polska
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 12 809

15753916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25218820 15753916 Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej miejscowości Ziemnice, oddalonej zaledwie 5 km od centrum Legnicy i blisko stacji PKP w Kunicach. To spokojna, zielona okolica z przewagą nowych domów jedno...

Grzybiany (Ziemnice) (Dolnośląskie, gm. Kunice)

1 690 000 PLN (7 372 zł/m2)

5
2
229.26 m2
2012
15424127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18244538 15424127 Polecamy dom pod lasem w miejscowości Krzeczyn Wielki gm. Lubin.Nowoczesny dom Premium w stanie deweloperskim.Dom jest wybudowany zgodnie z projektem Dom w Zimokwiatach 2 firmy projektowej Archon. Powierzchnia 130m2 ( parter 66m2, piętro 62m2 ) + s...

Krzeczyn Wielki (Dolnośląskie, gm. Lubin)

890 000 PLN (5 235 zł/m2)

4
2
170 m2
2026
15885354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27726658 15885354 Duży dom 4 km od centrum Myślenic. Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej około 250 m2. Dom 3 kondygnacyjny. Na parterze garaż i pomieszczenia techniczne. Na poziomie 1, duży salon, kuchnia, łazienka i jeden pokój. Salon z wyjściem na...

Osieczany (Małopolskie, gm. Myślenice)

445 000 PLN (1 780 zł/m2)

7
-
250 m2
1990
15359471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat z restauracją- 8 apartamentów wysoki Roi 16772108 15359471 NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT Z RESTAURACJĄ W SERCU KRYNICY MORSKIEJ !GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restauracją położony w centrum Krynicy Morskiej. Historia budynk...

Krynica Morska (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

3 500 000 PLN (5 691 zł/m2)

8
5
615 m2
2016
15883675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675394 15883675 Nowoczesny dom w otulinie lasu – komfort, technologia i natura w idealnej harmonii Taką właśnie nieruchomością jest ten wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w sąsiedztwie Kobylank...

Bielkowo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

789 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
2
132.5 m2
2024
15872985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Leźnie! Kameralna i spokojna okolica! 27509404 15872985 TYLKO U NAS!Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska!LOKALIZACJA: Dom znajduje się w Leźnie w niedalekiej odległości od Gdańska (15 km do centrum, 4 km do granic miasta). Wokół domy jednorodzinne. Leźno to wieś kaszubska położona w województwie p...

Leźno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 245 000 PLN (6 658 zł/m2)

5
2
187 m2
2025
15869270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WOLNOSTOJĄCY BLISKO JEZIORA 27405354 15869270 NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM W KAMIENIU !Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób poszukują...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

2 200 000 PLN (12 429 zł/m2)

4
2
177 m2
2011
15857077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny nowy 5 pokojowy dom 135m2 stan deweloperski 27112989 15857077 UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom położony w spokojnej okolicy. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni...

Pępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

889 000 PLN (6 585 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15851526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment - Starosielce, Białystok 27012950 15851526 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz komfortowego domu dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

951 000 PLN (5 799 zł/m2)

5
2
164 m2
-
15785778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie położony dom pod lasem działka 231 m2 6pok 25891948 15785778 Na sprzedaż pięknie położony dom u podnóża lasu !Idealny dla rodziny w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 2 ogródki oraz garaż!DOM:  Na sprzedaż jest jasny i niezwykle słoneczny dom w zabudowie szeregowej (środkowy szereg), idealny do komfortowego zamie...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 930 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
3
224 m2
1990
15887932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27797572 15887932 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka 40 arów (4000m2) z mediami-Lewin(gm. Sadkowice) 30 km od Rawy Mazowieckiej to idealne miejsce pod dom lub inwestycję To okazja.Media w działce-prąd i woda, oszczędność czasu i pieniędzy...

Sadkowice (Lewin) (Łódzkie, gm. Sadkowice)

329 000 PLN (5 483 zł/m2)

2
-
60 m2
1980
15824164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom marzeń 387 m2 - perfekcyjny dojazd do Gdańska! 26603245 15824164 Piękny dom z duszą gotowy do wprowadzenia - duża, zagospodarowana działka, wysoki standard, malownicza okolica z lasami oraz stadniną koni!DOM: Na sprzedaż piękny, słoneczny, przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej scenerii pośród lasów i...

Pszczółki (Pomorskie, gm. Pszczółki)

2 099 000 PLN (9 763 zł/m2)

5
2
215 m2
2010