• Nieruchomości Polska
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 12 810

15785778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie położony dom pod lasem działka 231 m2 6pok 25891948 15785778 Na sprzedaż pięknie położony dom u podnóża lasu !Idealny dla rodziny w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 2 ogródki oraz garaż!DOM:  Na sprzedaż jest jasny i niezwykle słoneczny dom w zabudowie szeregowej (środkowy szereg), idealny do komfortowego zamie...

Gdańsk (Niedźwiednik) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 930 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
3
224 m2
1990
15887932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27797572 15887932 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka 40 arów (4000m2) z mediami-Lewin(gm. Sadkowice) 30 km od Rawy Mazowieckiej to idealne miejsce pod dom lub inwestycję To okazja.Media w działce-prąd i woda, oszczędność czasu i pieniędzy...

Sadkowice (Lewin) (Łódzkie, gm. Sadkowice)

329 000 PLN (5 483 zł/m2)

2
-
60 m2
1980
15824164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom marzeń 387 m2 - perfekcyjny dojazd do Gdańska! 26603245 15824164 Piękny dom z duszą gotowy do wprowadzenia - duża, zagospodarowana działka, wysoki standard, malownicza okolica z lasami oraz stadniną koni!DOM: Na sprzedaż piękny, słoneczny, przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej scenerii pośród lasów i...

Pszczółki (Pomorskie, gm. Pszczółki)

2 099 000 PLN (9 763 zł/m2)

5
2
215 m2
2010
15768287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie lasów oraz jezior- 5 sypialni 410m2 25538170 15768287 Potężny dom w stanie deweloperskim tuż pod lasem o powierzchni 410 m2 !Piękna natura - liczne jeziora - przestronny dom w stanie deweloperskim - idealny dla dużej rodziny!DOM: Na sprzedaż bardzo przestronny, dwukondygnacyjny dom z 2014 roku w stanie ...

Borkowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

890 000 PLN (2 171 zł/m2)

6
3
410 m2
2014
15882791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673370 15882791 Ostatni wolny dom na koniec wiosny 2026! Tylko u nas - inwestycja Leśne ZaciszeW inwestycji domy jednorodzinne wolnostojące na działkach o pow. ok. 460m2 - 500m2 które tworzyć będą piękne i nowoczesne osiedle w otulinie lasu w miejscowości Żarowo jed...

Żarowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

579 000 PLN (5 773 zł/m2)

4
2
100.3 m2
2026
15857079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny nowy 5 pokojowy dom 180m2 stan deweloperski 27112988 15857079 UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy prawej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom położony w spokojnej okolicy. Dom w stanie deweloperskim o całkowitej...

Pępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

920 000 PLN (5 111 zł/m2)

5
2
180 m2
2026
15824166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom marzeń 387 m2 - perfekcyjny dojazd do Gdańska! 26601981 15824166 Piękny dom z duszą gotowy do wprowadzenia - duża, zagospodarowana działka, wysoki standard, malownicza okolica z lasami oraz stadniną koni!DOM: Na sprzedaż piękny, słoneczny, przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej scenerii pośród lasów i...

Ulkowy (Pomorskie, gm. Pszczółki)

2 099 000 PLN (9 763 zł/m2)

5
2
215 m2
2010
15296409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15081413 15296409 Dom w rewelacyjnej lokalizacji w Raszynie w miejscowości Jaworowa. . Miejsce do którego można dojechać od Alei Krakowskiej oraz od ulicy Puławskiej.Dom został całkowicie przebudowany i odnowiony wg własnego projektu. Instalacje hydrauliczne oaz insta...

Jaworowa (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
-
200 m2
-
15770957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25567500 15770957 GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667 Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim.Nieruchomość o powierzchni 194,90 m² położona jest na malowniczej, 40-ar działce, w sąsiedz...

Międzyrzecze Dolne (Śląskie, gm. Jasienica)

1 100 000 PLN (5 644 zł/m2)

9
1
194.9 m2
1996
15887884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w centrum, ul.Chojnicka - Starogard Gdański 27797099 15887884 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym położona przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim. Ulica Chojnicka, to jedna z głównych ulic w Starogardzie. N...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

429 000 PLN (3 300 zł/m2)

6
2
130 m2
1900
15887882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malowniczy dom na działce 1,3ha -Bory Tucholskie 27797097 15887882 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.!! Wyjątkowa oferta - niesamowite siedlisko w otoczeniu borów tucholskich !! To idealne miejsce dla osób marzących o ciszy, przestrzeni i życiu w zgodzie z naturą.ATUTY:s...

Czarne (Pomorskie, gm. Kaliska)

950 000 PLN (5 975 zł/m2)

5
1
159 m2
2001
15762948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25416487 15762948 Nowoczesny dom w Miłkowie – 138 m², działka 1194 m², widok na Śnieżkę! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,9 m², położony w spokojnej, malowniczej miejscowości Miłków – tuż przy granicy z Karpaczem. Dom znajduje się na pros...

Miłków (Dolnośląskie, gm. Podgórzyn)

799 000 PLN (5 794 zł/m2)

5
1
137.9 m2
2021