• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Białystok

Znalezionych ofert: 410

15892449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898778 15892449 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 4...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

797 000 PLN (17 711 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15891380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 2 pokoje blisko Centrum 27895641 15891380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego bloku przy ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

439 000 PLN (8 959 zł/m2)

2
1
49 m2
1965
15851199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko dworca 27012591 15851199 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone na pożądanym osied...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

3
1
48 m2
1984
15848082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26932821 15848082 Wynajmę jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Towarowej 22, os. PiastaMieszkanie zadbane, umeblowane, gotowe do zamieszkania! Dobry układ pomieszczeń z widokiem z balkonu na otoczenie.Na po...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 650 PLN (42 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15827080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644056 15827080 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 32 m2, położonej na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ok. 5 min jazdy samochodem do Centrum miasta. Do...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 550 PLN (48 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15851921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27022970 15851921 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.39 m2, położonego na II piętrze w III piętrowej kamienicy.Lokalizacja: przy ul. Henryka Sienkiewicza 6 w Białymstoku jest jednym z najbardziej poszukiwanych adresów w cały...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
39 m2
1954
15823279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644031 15823279 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Piastowska 17 Os. Piasta. Bardzo dobrze skomunikow...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
1
38 m2
1972
15844272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828701 15844272 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 39 m2, położonej na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ok. 5 min jazdy samochodem do Centrum miasta. ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 700 PLN (44 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15823265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26644030 15823265 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 107.55 m kw, położonego na parterze w III piętrowym kameralnym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Zachodniej 10 na spokojnym osie...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 PLN (33 zł/m2)

4
2
107.55 m2
2000
15823310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644029 15823310 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 36,1 m2, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 74 oś. Piasta. Bardzo do...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
1
36.1 m2
2000
15856276 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27087605 15856276 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 64A Os. Piasta....

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
15889817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862350 15889817 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,84 m kw, położonego na II piętrze w II piętrowej kamienicy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Świętojańskiej 32 w ścisły...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (54 zł/m2)

2
1
42.84 m2
1929