• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Białystok

Znalezionych ofert: 410

15861958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27218525 15861958 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowej kawalerki, mieszkanie o powierzchni 29 m2, położone na I piętrze w III piętrowym bloku z windą.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 64A Os. Piasta. Bardzo ...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
1
28.95 m2
2022
15869804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27409191 15869804 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,5 m² znajdującego się na II piętrze w nowym, V-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: Budynek zlokalizowany jest w samym centrum miasta przy ul. Wiesławy Szymborskiej 2 co gwar...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.5 m2
2020
15861228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27199582 15861228 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku .Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Parkowej 7 w ścisłym Centrum ...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (35 zł/m2)

2
1
46 m2
1964
15858361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146987 15858361 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2 Pokojowego mieszkanie położonego na II piętrze w III piętrowym bloku. Centrum Białegostoku – ul. Waryńskiego 35Mieszkanie, które łączy klimat ścisłego centrum z ciszą i komfortem. Znajduje się przy u...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (46 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1996
15851204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne mieszkanie na wynajem. Centrum. 27012631 15851204 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nie możesz być bliżej Centrum niż tu! Odkryj wspaniały apartament na wynajem w Białymstoku. ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
39 m2
1951
15891178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890413 15891178 Polecamy mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Nieruchomość dwupokojowa o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Rozkład lokalu to dwa oddzielne pokoje, kuchnia, garderoba, łazienka z wc oraz przedpokój. ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (36 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15888656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819551 15888656 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten niespełna 57-metrowy apartament ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

985 000 PLN (17 589 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15885329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem 27723682 15885329 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.2m2 3 PIĘTRO PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

409 652 PLN (8 534 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15887609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie 27787872 15887609 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.KLIMATYZACJA 2 BALKONY 63 m² GOTOWE DO WEJŚCIA NOWE MIASTO WIDOK NA PLAC ZABAWNa sprzed...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

689 000 PLN (10 937 zł/m2)

3
1
63 m2
2001
15871292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska 27463915 15871292 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które od pierwszego kroku opowiadają swoją historię — i zostawiają przestrzeń...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15887541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZIELONE WZGÓRZA 2 pokoje 52 m2 wyposażone 27785153 15887541 Mieszkanie 2-pokojowe, plus oddzielna kuchnia, dwustronne o powierzchni 51,9 m² zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Konwaliowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Położone na 3 piętrze, w niskim bloku z wielkiej płyt...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

2
1
51 m2
1987
15887561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 61 m² 27786227 15887561 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej lokalizacji i mieszkania, do którego można wejść bez rozpoczynania wielkie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
1
61 m2
-