• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Białystok

Znalezionych ofert: 410

15872923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506463 15872923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO GOTOWE DO WEJŚCIA 4 POKOJE MEBLE+AGD 3 PIĘTRO 46,5 m² CEGŁA3 niezależne pokoje2 piętroul. DziesięcinyAtuty mieszkania:słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając natura...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15889876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Białystok 27862748 15889876 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane na cenionym osie...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 000 PLN (8 689 zł/m2)

4
1
61 m2
1973
15889875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w centrum 3-pokojowe 27862747 15889875 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym s...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15857914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z balkonem, Centrum 27135073 15857914 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania blisko Centrum  do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
2
64 m2
1960
15865372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Piasta | po remoncie | dwustronne 27295828 15865372 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m², położone na osiedlu Piasta...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (9 475 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15859871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego 27177832 15859871 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kalinowskiego to jedna z tych rzadkich ofert, w których loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
1
46 m2
1956
15856634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka 35m² w Centrum + dodatkowe 22m²!! 27097389 15856634 Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek!Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m² z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych pomieszczeń 22,29 m² nad mieszkaniem - idealnych na biuro, studio lub prywatną ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

349 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15795103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26089874 15795103 Polecamy mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,3m2 położona na czwartym piętrze. Rozkład mieszkania to trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Rozkład ...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
1988
15874994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowa kawalerka. Apartamenty Jagiellońskie. 27524886 15874994 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Poszukujesz na wynajem kawalerki w świetnej lokalizacji? Posiadamy w ofercie wspaniałe miesz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (64 zł/m2)

1
1
25 m2
2022