• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Białystok

Znalezionych ofert: 410

15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15669522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23613283 15669522 OKAZJA! - TAKICH MIESZKAŃ NIE MA WIELE! * 4 POKOJE*WYSOKI STANDARD* PARTER * 201 6 ROK* WINDA* OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni 7 6 , 71 m zlokalizowan...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

855 000 PLN (11 250 zł/m2)

4
-
76 m2
2016
15868924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażone mieszkanie na Nowej Wygodzie! 3 pokoje 27394899 15868924 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i całkowicie wyposażonego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku z 2015 roku,  przy ul. 42 Pułku Piechoty (os. Wygoda)!OFERTA DOSTĘPNA OD 1 CZERWCA!Nieruchomość o powierzchni 6...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
1
63 m2
2015
15881478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 55m2 na Bacieczkach. 27632963 15881478 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania, które połączy domowe ciepło z wygodą miejskiego życia?Prezentuję na sprz...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2007
15851573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki obok Politechniki 27012785 15851573 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wy...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

810 000 PLN (10 125 zł/m2)

4
4
80 m2
2000
15885210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Malutka kawalerka przy Politechnice 27719743 15885210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia malutka kawalerka tuż przy Politechnice Białostockiej.Szukasz przyjemnej i funk...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 PLN (92 zł/m2)

1
1
12 m2
1980
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960
15888336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mała kawalerka w centrum 27809956 15888336 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem kawalerka w centrum Białegostoku. 20m2. Cicha i spokojna okolica. W pełni wyposaż...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (73 zł/m2)

1
1
20 m2
1960
15851396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo 27012815 15851396 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15851636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul. Jurowiecka, nowe budownictwo 27012965 15851636 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ul. Jurowieck...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (13 821 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026