• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 225

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15892379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898649 15892379 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na którą składają się; - Dwa ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1990
15886632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27763072 15886632 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla pary, jak i współl...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
1969
15868123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27365589 15868123 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada taras oraz ogród od strony podwórka, co daje dużo prywatności i komf...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15778720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25755785 15778720 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4. ostatnim piętrze przy ul. Nowosądeckiej w dzielnicy Bieżanów-Prokoci...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-