• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 225

15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15820315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26646755 15820315 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie. Najważniejsze informacje dot. mieszkania: - Czyns...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (44 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15815860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646709 15815860 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m² , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym . Lokal usytuowany jest na 10. (ostatnim) piętrze budynku z lat 70., co zapewnia otwartą panoramę i widok na góry . ...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 000 PLN (16 056 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15778705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755738 15778705 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15759326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25337980 15759326 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończone w wysokim standardzie. Całość jest gustownie urządzona i gotowa do zamieszkania. Trzy niezależne pokoje - salon z wygodnym rozkł...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (53 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15863692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254997 15863692 Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę o powierzchni ok. 3 m 2 . Specyfikacja mieszkania: - 3 p...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (13 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1950
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15778721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755786 15778721 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
84 m2
-
15893315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27907171 15893315 2-pok.mieszkanie z oddzielną kuchnią do wynajmu Os Albertyńskie, blisko tramwaje i autobusy Oferta tylko w naszym Biurze preferowany najem okazjonalny Do wynajęcia oferuję rozkładowe, 2-pok. mieszkanie o usytuowane na 3.piętrze w dz...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1970
15893184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903025 15893184 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, Nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego w sercu Nowej Huty - na osiedlu Teatralnym. Lokal mieści się na wy...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (14 559 zł/m2)

3
-
68 m2
1955