• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 223

15512484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20170296 15512484 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 2-pokojowy 59,5 m + balkon 20 m, ul. Wroc...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (20 339 zł/m2)

2
-
59 m2
2011
15505691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20061191 15505691 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 61 m z loggią okolice ul. Kurczab...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (12 542 zł/m2)

4
-
59 m2
1975
15502437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19977796 15502437 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37 m Azory, z piwnicą i miejskim ogrzewaniem...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 000 PLN (15 108 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15412047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17948036 15412047 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Podwawelskim.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 47,5 m z balkonem Osiedle Podwawelsk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (18 064 zł/m2)

3
-
47 m2
1979
15386229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17378504 15386229 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Basztowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 41 m Stare Miasto, przy Plantach...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

915 000 PLN (22 317 zł/m2)

2
-
41 m2
1920
15331779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16025771 15331779 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 36 m Ruczaj, okolice ul. Bob...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (17 194 zł/m2)

2
-
36 m2
2000
15877498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570791 15877498 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda Meteczny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w pobliżu ronda Matec...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 070 000 PLN (16 984 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15874935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27519366 15874935 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Kościuszki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 2-pokojowy Salwator, 36,5 m + balkonOferuję na s...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (26 361 zł/m2)

2
-
36 m2
2022
15856274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086957 15856274 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pobliżu ul. Rydlówka.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (18 015 zł/m2)

3
-
66 m2
2015
15829511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26639330 15829511 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu al. Pokoju.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż słoneczna, ustawna kawalerka na os. Dąbie w Krakowie.Oferu...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (17 348 zł/m2)

1
1
23 m2
1970
15801029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26224286 15801029 Mieszkanie w centrum Krakowa okolice Radia Kraków, 10 minut spacerem do Rynku.Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na 2. piętrze niskiego bloku z windą (ok. 1960 r.) w ścisłym centrum Krako...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 000 PLN (16 333 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15798273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165683 15798273 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Syrokomli.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 80m2 + piwnica Salwator.Na sprzedaż mieszkanie o powierz...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
80 m2
1935