• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 223

15550349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20966611 15550349 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. ŁąkowejZapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 43 m, Ugorek ul. ŁąkowaN...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 000 PLN (15 791 zł/m2)

2
-
43 m2
1980
15521804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20429030 15521804 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Na Szaniec.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 42 m z loggią DąbieLokal:powier...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (22 619 zł/m2)

2
-
42 m2
2006
15505020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20041854 15505020 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Nowosądeckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 55,5 m z balkonem i dużą piw...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (13 818 zł/m2)

2
-
55 m2
2002
15488813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19710336 15488813 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wawelskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 4-pokojowe 56 m, MistrzejowiceLokalizacja: Kraków, Mist...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 000 PLN (14 286 zł/m2)

4
-
56 m2
1976
15483173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19556562 15483173 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Kocmyrzowskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.]Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 55 m z balkonem okolice...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
-
55 m2
2015
15417282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18070691 15417282 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Podgórskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 44 m Stare Podgórze, okolice Rynku Podg...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

1
-
44 m2
1900
15405206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17806374 15405206 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37 m z balkonem Rynek Dębnic...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
-
37 m2
1964
15397397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17625244 15397397 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pl. Na Groblach.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 62 m, Plac na GroblachDo sprzed...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 390 000 PLN (22 419 zł/m2)

2
-
62 m2
-
15397163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17620986 15397163 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 42 m z balkonem okolice ul. W...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (21 167 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15394610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17579573 15394610 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Emaus.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 3-pokojowy, 68 m z balkonem okolice ul. EmausLok...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN (25 735 zł/m2)

3
-
68 m2
2023
15886027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746338 15886027 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej..Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 32 m2, w pobliżu ul. Bronowickiej.Lokal:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN (19 844 zł/m2)

2
1
32 m2
2013
15877499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27570793 15877499 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Młodej Polski i Bronowickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Miastec...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (16 757 zł/m2)

1
1
37 m2
1960